fbpx

Jak co roku firma Avon przygotowała ekskluzywny program dla swoich najlepszych Liderów. Klub VIP przewiduje nagrody dla wybitnych. Zostań Menedżerem i sięgnij po fantastyczne nagrody z najwyższej półki. Zasady są bardzo proste, a warunki w rankingu ogólnopolskim i dywizyjnym są takie same. Nagrodzonych zostanie, aż 1580 osób.

Bonusy i wyróżnienia

Dla tych najlepszych firma Avon przyszykowała wysokiej klasy nagrody i gratyfikacje, które z pewnością wynagrodzą zaangażowanie i ciężką pracę. Sprawdź co możesz zyskać.

  • voucher na rodzinne wakacje do 10 000 zł – kwota uzależniona jest od miejsca, które osiągniemy w ogólnopolskim rankingu. Premiowanych jest 200 miejsc. Im wyżej stoimy w rankingu, tym wyższą kwotę vouchera jesteśmy w stanie uzyskać.
  • bonusy lub vouchery Sodexo do 7 000 zł za ranking kwartalny w dywizjach. W poszczególnych kampaniach można uzyskać kwoty od 1 00 zł do 2 000 zł.
  • bilet na konferencję świąteczną dla 900 liderów
  • zaproszenie na spotkanie w Dywizjach

Główne założenia programu

Strategia opiera się na przyroście sprzedaży oraz przyroście liczby aktywnych Ambasadorek Avon 300+. Wzrost zaangażowania Liderów skutkuje aktywnymi bonusami oraz rankingami dywizyjnymi. Wszystkie nagrody dostępne są od poziomu M+. Cały opis programu oraz szczegółowe warunki udziału znajdziesz w regulaminie, oraz w strefie Lidera w zakładce Klub VIP.

Avon klub VIP oferuje Ci bardzo dużo nagród i prezentów. Z pewnością jest to program motywujący, który skłoni niejednego Lidera do bardziej efektywnego działania.