Dla wszystkich ambasadorów piękna firma Avon przygotowała fantastyczne narzędzie pracy, dzięki któremu przyjmowanie i realizacja zamówień jest jeszcze łatwiejsza. Wystarczy skorzystać z iKatalogu, który można wysłać każdej klientce i to bez wychodzenia w domu. To znakomite narzędzie i z pewnością nie przysporzy żadnego kłopotu Tobie, ani Twoim klientom.

Co to jest iKatalog?

Jest to Twój własny katalog, który możesz rozesłać do wszystkich swoich klientów w postaci linka. Dzięki temu masz pewność, że Twoi klienci złożą zamówienie własnie u Ciebie. Swój iKatalog znajdziesz w klubie Avon w rozwijanym menu. Krótki instruktaż znajdziesz na filmiku poniżej. Samo korzystanie z tego narzędzia jest bardzo intuicyjne. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się ze swoim liderem, lub zadzwoń na infolinię Avon.

Realizacja zamówienia przez iKatalog

Jeżeli któryś z Twoich klientów złoży zamówienie przez iKatalog, Ty otrzymasz potwierdzenie np. na e-mail. Jeżeli je potwierdzisz automatycznie zostanie ono przeniesione do Twoich zamówień w klubie Avon. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób możesz je zrealizować, a co ważne możesz je wysłać bezpośrednio do klienta. To bardzo proste, z pewnością nie będziesz mieć z tym problemu – postępujesz jak z każdym innym zamówieniem. Poniżej znajdziesz krótki filmik instruktażowy, który z pewnością będzie pomocny przy pierwszym zetknięciu z iKatalogiem. Zapraszamy do obejrzenia i skorzystania z możliwości, które daje iKatalog. To z pewnością doskonałe narzędzie pracy, dzięki któremu przyjmowanie i realizacja zamówień jest możliwa bez wychodzenia z domu.

Zalety korzystania z iKatalogu

Ten sposób przyjmowania zamówień ma same korzyści. Przede wszystkim masz ten komfort, że nie musisz rozsyłać papierowych katalogów. To niewątpliwie oszczędność czasu i pieniędzy. Ram wygenerowany link możesz wykorzystać wielokrotnie, a rozesłać go możesz z pozycji klubu Avon do wszystkich Twoich znajomych np. na Facebooku. Masz pewność, że Twoi potencjalni klienci złożą zamówienie u Ciebie, a nie przypadkowo u innej konsultantki. Na pewno nie przegapisz żadnego zamówienia. Za każdym razem otrzymasz informację, że ktoś skorzystał z iKatalogu. Jeżeli tylko je potwierdzisz, to ono automatycznie dołaczy do Twoich zamówień, więc nie trzeba go przepisywać ani w żaden sposób modyfikować. Masz pewność, że Twoja klientka otrzyma to, co zamówiła.