LIDER AVON

Zostań Liderem AVON i buduj zespół konsultantek oraz liderów.

Jako lider AVON nie masz żadnych obowiązków i sam zarządzasz swoim czasem pracy. Dodatkowo możliwości zarobkowe są bardzo wysokie. Wiele osób w ten sposób osiągnęła już niezależność finansową.

Rejestrując się przez Naszą stronę do Avon otrzymasz pełne wsparcie i pomoc, a także dostęp do szkoleń online – tak aby Twoja droga jako lider była jak najbardziej efektywna.

lider avon

Dołącz do AVON – Odbierz darmowe katalogi 

[contact-form-7 id="950" title="Formularz 1"]

ZOSTAŃ LIDEREM AVON

Możliwość budowania grupy jako lider AVON istnieje po jednej kampani jako konsultantka. W związku z tym jeśli interesuje Cię budowanie grupy zarejestruj się jako konsultantka, a w drugim katalogu współpracy poinformuj Nas, że chcesz zostać liderem. Możesz skontaktować się z Nami już teraz aby poznać szczegóły współpracy. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wprowadzimy Cię jak najefektywniej w działania z AVON.

Pamiętaj – Niezależnie czy jesteś konsultantką czy liderem – w AVON nie masz żadnych obowiązków. Twoje zarobki uzależnione są jedynie od efektów i podjętych działań. Właśnie dlatego jest to świetna forma dodatkowego zarobku dla wielu osób – ponieważ można tu w pełni zarządzać swoimi działaniami.

wsparcie i pomoc

Zarówno jako konsultantka oraz jako lider otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie swojej kariery AVON. Wiedza doświadczonych osób z pewnością przyda się w rozwijaniu własnego zespołu.

atrakcyjne zarobki

Lider w każdej kampanii otrzymuje wynagrodzenie za swoje efekty. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie niezależności finansowej w oparciu o współpracę z AVON.

programy motywacyjne

Poza planem marketingowym z możliwością wysokich zarobków, jako lider AVON bierzesz udział w świetnych programach motywacyjnych, które nagrodzają za efekty pracy.

samorozwój

Budowanie zespołu z AVON to praca, w której ważna jest samoorganizacja. Jako lider AVON nauczysz się umiejętności przydatnych nie tylko w pracy ale też w życiu codziennym.

Program na start

Każdy nowy lider AVON bierze udział w programie na start. Dzięki temu już w pierwszych katalogach można zarabiać atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli w pierwszym katalogu zapiszemy do Avon 5 konsultantek aktywnych (z zamówieniem +160zł) i my sami będziemy aktywni – a cały Nasz zespół łącznie z Nami uzyska obrót na poziomie 2000zł – otrzymamy wynagrodzenie 200zł netto.

bonusy avon

ZAROBKI LIDERA AVON

Poniżej prezentujemy zasady wypłacania prowizji za budowanie zespołu jako Lider AVON, dzięki którym można obliczyć zarobki w Avon z budowania grupy. Nieograniczone możliwości współpracy i świetny plan marketingowy to świetna okazja na dodatkowe zajęcie oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Jako lider Avon zarabiasz z I, II generacji.

prowizja avon

I generacja – osoby bezpośrednio pod Tobą

II generacja – Twoja druga linia (osoby bezpośrednio pod I generacją)

Do sprzedaży G1-G3 brana pod uwagę jest wartość katalogowa.

Szczegółowe warunki wynagrodzenia liderów AVON zawarte są w umowie lidera.

 

BONUSY I  PROGRAMY DLA LIDERÓW

1000zł – za wprowadzenie każdego nowego lidera na poziom K1, a następnie w ciągu 3 katalogów na K2. 

lider wsparcie

Dla nowych liderów bazą jest 5 mianowań konsultantek/ów aktywnych. Do programu wliczone będą mianowania powyżej 5.

vip avon