LIDER AVON

Zostań Liderem AVON i buduj zespół konsultantek oraz liderów.

Jako lider AVON nie masz żadnych obowiązków i sam zarządzasz swoim czasem pracy. Dodatkowo możliwości zarobkowe są bardzo wysokie. Wiele osób w ten sposób osiągnęła już niezależność finansową.

Rejestrując się przez Naszą stronę do Avon otrzymasz pełne wsparcie i pomoc, a także dostęp do szkoleń online – tak aby Twoja droga jako lider była jak najbardziej efektywna.

Dołącz do AVON - Odbierz darmowe katalogi Proszę o kontakt telefoniczny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu podpisania przeze mnie umowy z Avon oraz oferowania mi produktów Avon (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

ZOSTAŃ LIDEREM AVON

Możliwość budowania grupy jako lider AVON istnieje po jednej kampani jako konsultantka. W związku z tym jeśli interesuje Cię budowanie grupy zarejestruj się jako konsultantka, a w drugim katalogu współpracy poinformuj Nas, że chcesz zostać liderem. Możesz skontaktować się z Nami już teraz aby poznać szczegóły współpracy. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wprowadzimy Cię jak najefektywniej w działania z AVON.

Pamiętaj – Niezależnie czy jesteś konsultantką czy liderem – w AVON nie masz żadnych obowiązków. Twoje zarobki uzależnione są jedynie od efektów i podjętych działań. Właśnie dlatego jest to świetna forma dodatkowego zarobku dla wielu osób – ponieważ można tu w pełni zarządzać swoimi działaniami.

wsparcie i pomoc

Zarówno jako konsultantka oraz jako lider otrzymujesz pełne wsparcie w trakcie swojej kariery AVON. Wiedza doświadczonych osób z pewnością przyda się w rozwijaniu własnego zespołu.

atrakcyjne zarobki

Lider w każdej kampanii otrzymuje wynagrodzenie za swoje efekty. W ten sposób możliwe jest osiągnięcie niezależności finansowej w oparciu o współpracę z AVON.

programy motywacyjne

Poza planem marketingowym z możliwością wysokich zarobków, jako lider AVON bierzesz udział w świetnych programach motywacyjnych, które nagrodzają za efekty pracy.

samorozwój

Budowanie zespołu z AVON to praca, w której ważna jest samoorganizacja. Jako lider AVON nauczysz się umiejętności przydatnych nie tylko w pracy ale też w życiu codziennym.

ZAROBKI LIDERA AVON

Poniżej prezentujemy zasady wypłacania prowizji za budowanie zespołu w AVON, dzięki którym można obliczyć zarobki w Avon z budowania grupy. Nieograniczone możliwości współpracy i świetny plan marketingowy to świetna okazja na dodatkowe zajęcie oraz wysokie zarobki. Jako lider Avon zarabiasz z I, II i III generacji.

I generacja – osoby bezpośrednio pod Tobą

II generacja – Twoja druga linia (osoby bezpośrednio pod I generacją)

III generacja – Twoja trzecia linia – Osoby bezpośrednio pod II generacją)

Szczegółowe warunki wynagrodzenia liderów AVON zawarte są w umowie lidera.

Minimalne wymagania dla każdego poziomu: 5 aktywnych konsultantek (z zamówieniem +160zł) i sprzedaż własna minimum 160zł.

Program na start – dla nowych liderów

Każdy nowy lider bierze udział w dodatkowym programie na start dla nowych liderów AVON. Dzięki temu po spełnieniu warunków może zyskać bardzo wysokie wynagrodzenie za przepracowaną kampanię. Tabelka obok prezentuje warunki jakie należy uzyskać aby otrzymać wynagrodzenie za program na start. Przykładowo – jeśli w pierwszym miesiącu zapiszemy do AVON (zamianujemy) 10 konsultantek aktywnych (z zamówieniem +160zł) i my sami zrobimy zamówienie za 160zł – a cały Nasz zespół łącznie z Nami uzyska obrót na poziomie 6000zł – otrzymamy wynagrodzenie 600zł netto.

Pozostałe programy dla lidera AVON

Bonus do programu na start – jeżeli przez trzy kampanie odbierzesz dodatkowe wynagrodzenie z programu na start to w czwartym miesiącu otrzymasz dodatkowo sumę z wszystkich trzech poprzedzających miesięcy. Przykładowo – zaczynasz 7 kampanię w AVON – masz w zespole 17 konsultantek +160zł oraz Twój zespół generuje 15000zł obrotu. Jeżli taką sytuację utrzymasz przez 3 kampanię – kampania 10, 11 i 12 – to w czwartek dodatkowo odbierzesz 1000zł + 1000zł + 1000zł.

Pamiętaj – w AVON otrzymujesz pełne wsparcie i pomoc jako lider. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą wypełnij formularz powyżej bądź skontaktuj się z Nami telefonicznie bądź mailowo.

WSPARCIE KWARTALNE
• HIT BOX
• EVENT BOX
• BONUSY I NAGRODY

KLUB VIP
• PROGRAM SAMOCHODOWY
• WYCIECZKI
• BANKIETY

PAKIET MEDICOVER
• USŁUGI MEDYCZNE

BONUSY
• NA START
• LOJALNOŚCIOWE