Konsultantka AVON – Zarejestruj się bez zobowiązań

Szybki kontakt

Współpraca z AVON

Jesteśmy doświadczonym i młodym zespołem, który prężnie rozwija działania związane z AVON. Dzięki Naszej pomocy i ty możesz osiągnąć sukces w AVON. Jeżeli szukasz wyłącznie dodatkowego zarobku bez konieczności inwestowania dużej ilości czasu to AVON jest idealnym krokiem do celu 😉

Adres: ul. Dojazd 19 62-064 Plewiska

Tel: (+48) 575 615 924

e-mail: avon@zarejestrujemycie.pl

Poznań – Wielkopolska

Siedziba Naszej grupy znajduje się w okolicach Poznania (Plewiska). Dołącz do zaangażowanego zespołu jako lider bądź konsultantka i otrzymaj pełne wsparcie. Wykonujemy spotkania na terenie całej Wielkopolski i nie tylko. Miasta Poznań, Grodzisk Wielkopolski, Gniezno, Września, Konin, Kościan, Śrem, Jarocin, Wolsztyn, Oborniki, Wronki, Chodzież, Piła i Leszno – są Nam dobrze znane. Jeśli mieszkasz w ich okolicach spotkaj się z Nami nawet jutro.

Skontaktuj się z Nami aby poznać szczegóły współpracy. Jeżeli jesteś z Poznania bądź okolic możesz umówić się na niezobowiązujące spotkanie. Jesteśmy doświadczonym zespołem, zapewniamy darmowe materiały i katalogi dla konsultantek na start. Dodatkowo jako konsultantka otrzymasz pełne wsparcie i doradztwo doświadczonych osób w branży. Możesz także wziąć udział w szkoleniach online a także szkoleniach w Poznaniu, które odbywają się regularnie.

 Poznań, Komorniki, Luboń, Plewiska oraz okolice – spotkanie w 24h

Najbliższe szkolenie –  Ades: plac Andersa 5, 60-101 Poznań – Zapraszamy wszystkie osoby z Poznania i okolic 😉