PRACA W AVON

 

Sprzedaż produktów

Sprzedawaj perfumy, kosmetyki, make up, ubrania  oraz akcesoria dostępne w AVON i zarabiaj z marży na produktach.

Sklep online

Skorzystaj z gotowego systemu sklepu online od AVON, który bardzo ułatwia sprzedaż i sprawia, że klienci chętniej wracają po kolejne produkty.
i

Budowanie zespołu

Rejestrując się przez formularz dostępny w górnej części strony otrzymasz wsparcie i pomoc osób doświadczonych w branży. Dzięki temu budowanie zespołu będzie prostym i przyjemnym zajęciem.

Własna strona internetowa

Możesz korzystać z gotowej strony AVON przeznaczonej do rekrutacji nowych konsultantów i konsultantek online. Narzędzie to ułatwi zapraszanie osób do współpracy w Twoim zespole.

Współpraca

Zarejestruj się w Avon całkowicie za darmo i zostań konsultantką lub konsultantem po to, aby oszczędzać i mieć produkty taniej oraz sprzedawać je swoim klientom. W Avon możesz także zostać liderem i budować własny zespół konsultantek zyskując w ten sposób dodatkowe korzyści. Współpracując z Nami to ty decydujesz jaka forma najbardziej Tobie odpowiada.

Brak zobowiązań

Współpraca z Avon jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca. W Avon nie posiadasz żadnych obowiązków – a gdy nie zrobisz zamówienia przez rok, Twoje konto po prostu zostanie usunięte. Po tym czasie możesz zarejestrować się ponownie.

Dodatkowe korzyści w AVON

Zarejestruj się do Avon przez Naszą stronę i zyskaj darmowe katalogi, materiały sprzedażowe oraz wsparcie doświadczonych osób. Dzięki temu już na samym początku otrzymasz wszystko to, co jest Tobie najbardziej potrzebne w czasie współpracy z Avon.

ZAROBKI AVON

Współpracując z Avon masz trzy możliwości – możesz kupować produkty dla siebie ze zniżką do 40%, możesz je sprzedawać innym osobom zarabiając z marży oraz możesz budować zespół jako lider zapraszając do współpracy konsultantki i liderów. To ty decydujesz, która forma współpracy najbardziej Cię interesuje – a każda z nich jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca.