fbpx

KONSULTANTKA

Zostań konsultantką AVON zupełnie za darmo i zarabiaj ze sprzedaży. Konsultantka w Avon nie ma żadnych zobowiązań – wiele osób rejestruje się do Avon jako konsultantka tylko po to by zamawiać produkty ze zniżką wyłącznie na własne potrzeby. Konsultantka AVON to świetne zajęcie dodatkowe, dzięki któremu możemy zarabiać nawet kilkaset złotych miesięcznie. Zarobki w AVON mogą być naprawdę atrakcyjne, a nakład pracy wyjątkowo niski. Rejestrując się przez Naszą stronę otrzymasz pomoc i wsparcie osób doświadczonych, które odpowiedzą na Twoje pytania. Dodatkowo otrzymasz od Nas darmowe katalogi, materiały sprzedażowe i upominek które wyślemy do Ciebie pocztą.

Jak zostać konsultantką Avon?

Jako konsultantka AVON zyskujesz wiele korzyści z dostępem do specjalnych promocji. Rabat do 40% pozwoli efektywnie zarobić na każdym zamówieniu, a udział w wyjątkowych programach motywacyjnych zmotywuje do osiągania jak najwyższych efektów. Rejestrując się do AVON przez formularz powyżej zyskasz pełną opiekę i wsparcie w trakcie kariery z AVON. Dodatkowo otrzymasz całkowicie za darmo pakiet katalogów i materiałów sprzedażowych. Konsultantka Avon po rejestracji zyskuje dostęp do szerokiej oferty zapachów, kosmetyków, pielęgnacji, ubrań i akcesoriów w wysokiej jakość. W AVON znajdziemy Około 500 nowości rocznie, a także ponad 7000 punktów w ofercie. Niska opłata za dostawę – już od 2,90zł, a przy odbiorze w punkcie również za darmo. Atrakcyjne zarobki dzięki świetnej ofercie.

katalogi i wsparcie

Rejestrując się przez Naszą stronę otrzymasz pakiet darmowych katalogów na start oraz pełne wsparcie i pomoc przez cały czas aktywności.

atrakcyjne zarobki

Możesz uzuskać nawet 40% rabatu na produkty AVON. Dzięki temu sprzedaż AVON dla wielu osób jest jedynym zajęciem zarobkowym.

szybka dostawa

W AVON możesz skorzystać z szybkiej i bezpiecznej dostawy produktów już od 2,90zł – dotyczy dostawy do punktu przez paczkomaty InPost

budowanie zespołu

Interesują Cię jeszcze większe możliwości współpracy z AVON? Buduj zespół konsultantek i zyskuj kolejne korzyści finansowe biorąc udział w dodatkowych planach.

PROGRAM DLA KONSULTANTKI AVON

Tego jeszcze nie było! Świetny program dla nowych konsultantek Avon z wyjątkowymi nagrodami o łącznej wartości 1000zł. Realizuj zamówienia na minimum 200zł oraz zamawiaj pakiet katalogów.

konsultantka

ZAROBKI KONSULTANTKI AVON

Poniżej przedstawiamy rabaty na produkty AVON, które uzależnione są od Naszego obrotu w trakcie jednej kampanii i warunkują zarobki Avon. Można uzyskać w sumie od 15% do aż 40% rabatu na produkty. Przykładowo – sprzedając w czasie jednego katalogu produkty klientom za kwotę 600zł otrzymamy rabat na zamówienie 30% – dzięki temu za produkty zapłacimy 420zł, a do Naszej kieszeni trafi w sumie 180zł. Pamiętaj – Jako konsultantka masz dostęp również do specjalnych ofert promocyjnych i wyprzedaży dlatego potencjalnie Twoje zarobki mogą być znacznie większe.

rabat konsultantki
Może się również zdarzyć, że będziesz miał kilka zamówień w czasie jednej kampanii. Wówczas cały Twój obrót będzie się sumował aż do końca katalogu  – zamawiać produkty natomiast będziesz po rabacie z aktualnego obrotu.

Dodatkowe zarobki konsultantki Avon

Jako konsultantka masz także dostęp do szeregu korzyści i ofert specjalnych, które warunkują zarobki w Avon. Dodatkowo bierzesz udział w świetnych programach motywacyjnych, które pozwalają osiągnąć jeszcze większe zarobki.