Składając zamówienie jako konsultantka w Avon mamy kilka możliwości dostawy i płatności za zakupy. Tylko od nas zależy, na którą opcję się zdecydujemy. Wybór jest dość duży i każdy z pewnością znajdzie dla siebie odpowiednią opcję. Warto zaznaczyć tutaj, że Avon bardzo mocno rozbudował swój system dostawy i płatności, tak aby każda osoba mogła odebrać paczkę w dogodnym dla siebie terminie.

Formy płatności AVON

Firma AVON daje swoim ambasadorom możliwość wyboru płatności spośród następujących opcji:

  • płatność za pobraniem
  • płatność on-line
  • płatność z odroczonym terminem

Każda konsultantka, która dopiero zaczyna współpracę z AVON ma możliwość wyboru między dwoma opcjami. Jest to płatność za pobraniem, czyli kurierowi przy odbiorze paczki, lub podczas odbioru przesyłki na poczcie lub może zapłacić za zamówienie on-line, czyli bezpośrednio po złożonym zamówieniu. Wybierając opcję pobrania należy pamiętać o tym, aby mieć przygotowaną gotówkę, lub zapłacić za zamówienie kartą płatniczą. Natomiast rekomendowanym przez nas sposobem jest płatność on-line. Dlaczego? Zobaczcie poniższy filmik.

Ostatnią formą płatności jest odroczony termin. Mogą ubiegać się o niego konsultantki, które są aktywne – czyli takie, które mają już na swoim koncie opłacone i odebrane zamówienia. Na tej podstawie rozszerza się umowę o dodatkowe dane takie jak PESEL, czy numer dowodu. Jeżeli tylko firma Avon zatwierdzi taki wniosek można płacić za zamówienie do 21 dni (zgodnie z terminem podanym na fakturze).

Formy dostawy AVON

Firma Avon oferuje swoim ambasadorom kilka form dostawy. Już nie trzeba czekać w domu na kuriera, czy listonosza. Można wybrać dogodną formę odbioru swojej paczki wtedy kiedy najbardziej będzie nam to pasowało. Obecne formy dostawy to:

  • kurier 24h
  • kurier 48h
  • paczkomaty 24h
  • odbiór w punkcie 72h

W przypadku przesyłki kurierskiej, paczka zostanie dostarczona pod wskazany przez nas adres. Zostaniemy powiadomieni SMS-em, że przesyłka zostanie nam dostarczona i ile jest do zapłaty, jeżeli wybraliśmy opcję pobrania. W przypadku paczkomatów wskazujemy odpowiednie urządzenie do którego mamy najbliżej. Przesyłka będzie czekać na nas oczekuje przez 48h. Po tym okresie będzie ją jeszcze można odebrać w najbliższym oddziale InPost przez kolejne 11 dni. Wszystkie niezbędne informacje uzyskamy w SMS-ie. Kolejnym sposobem dostawy jest odbiór w punkcie. Jest to najtańsza opcja, a wybierając ją możemy zażyczyć sobie wysyłkę np. na pocztę, do sklepu żabka, czy na stację benzynową.

Wszelkich informacji na temat sposobów płatności i dostawy udzieli Ci Twój Lider Avon, lub możesz skontaktować się też z infolinią. Zapraszamy do rejestracji oraz składania zamówień.