Dla wszystkich osób, Avon przygotował mnóstwo fantastycznych ofert i promocji. Każdy z pewnością odnajdzie tu coś dla siebie. Niezależnie od tego czy kupujesz produkty tylko na własny użytek, czy sprzedajesz je dalej możesz korzystać z tych samych programów.

TPS Twój pewny start

Dołączając do Avon bierzesz udział w specjalnie przygotowanym programie, który z pewnością umili Ci początek współpracy. Składając zamówienia przez pierwsze trzy katalogi współpracy, możesz odebrać fantastyczne prezenty za ułamek ich ceny. Są to pełnowartościowe produkty, które otrzymasz jeśli spełnisz warunek kwotowy. W czwartym katalogu współpracy możesz odebrać nagrodę specjalną. W zależności od tego którą ścieżką podążałaś (złotą czy srebrną) masz do wyboru rózne nagrody. W czasie trwania tego programu zbierasz kwalifikacje do kolejnego programu.

Dołącz do Avon nagradza

Po zakończeniu programu Twój pewny start z automatu zostajesz zakwalifikowana na któryś z poziomów Avon nagradza. Od tego na jakim poziomie się znajdziesz decyduje wielkość Twojej sprzedaży z ostatnich 3 miesięcy. Im większa sprzedaż, tym wyżej znajdziesz się w programie i możesz dzięki temu uzyskać większe profity. Z tych przywilejów możesz korzystać przez kolejny kwartał.

Poziomy w Avon nagradza

Możesz znaleźć się na jednym z 6 wyjątkowych poziomów: brązowy, srebrny, złoty, platynowy, diamentowy, diamentowy VIP. Informację na temat aktualnego poziomu znajdziesz w aplikacji AvonOn, lub po zalogowaniu się do klubu Avon. Im większą sprzedaż w kwartale wygenerujesz, tym wyżej w programie się znajdziesz.

Poziom brązowy wymaga od ciebie sprzedaży w kwartale do 550zł. Poziom srebrny natomiast to sprzedaż powyżej 550zł. Na poziom złoty musisz wygenerować sprzedaż za minimum 1200zł. Jeżeli Twoja sprzedaż osiągnie w kwartale minimum 2750zł to znajdziesz się na poziomie platynowym. 6000zł w kwartale to poziom diamentowy, natomiast minimum 15,000zł to już diamentowy VIP i tutaj masz największe profity i zyski. Wszystkie aktualne promocje dla Twojego poziomu znajdziesz w AvonOn, klubie Avon, lub w magazynie Focus.

Co zyskujesz będąc w Avon nagradza?

Wszystko zależy na którym z poziomów się znajdziesz. Oczywiście na każdym masz gwarantowany rabat, tak więc zyskujesz niezależnie od wielkości zamówienia. Poziom brązowy to rabat od 15 do 35% oraz program działasz i masz z którego możesz skorzystać już w momencie jeśli w danym katalogu zamówienie będzie na kwotę powyżej 200zł. Poziom srebrny to rabat od 20% do 35%, darmowa dostawa powyżej 200zł, darmowe próbki do zamówienia, super oferta działasz i masz, a do tego dostęp do wyjątkowych szkoleń w akademii rozwoju konsultantki. Jeżeli znajdziesz się na poziomie złotym, to czeka na ciebie rabat od 27% do 35%. Dodatkowo zyskujesz darmową dostawę powyżej 100zł, darmowe próbki, oferta specjalna na nowość lub superbonus z oferty działasz i masz. Oczywiście dostęp do szkoleń, a także perfumy za 1zł jeśli akurat obchodzisz urodziny. Poziom platynowy to rabat od 30% do 35%. Otrzymujesz też darmową dostawę od 75zł, darmowe próbki, super ofertę na nowość lub superbonus z oferty działasz i masz. Dodatkowo otrzymujesz też dostęp do programu punktowego a także mega nagrody dla 300 platynowych konsultantek w kwartale.

Wszystkie informacje na temat programu Avon nagradza znajdziesz po zalogowaniu w klubie Avon. To oferta dla każdego, niezależnie od tego czy zamawia się dla siebie, czy kupuje do dalszej sprzedaży. To Ty decydujesz w jaki sposób używasz konta, a Avon daje Ci dużo możliwości oszczędności i zarobku.