W tym roku firma Avon po raz kolejny przygotowała fantastyczny program, w którym mogą wziąć udział wszyscy Liderzy. Nagrodzonych zostanie tym razem 50 najlepszych osób. Klub VIP przewiduje nagrody w postaci wyjazdów dla tych, którzy w czasie trwania programu osiągnęli najwięcej. W każdej chwili można dołączyć do programu i zyskać fantastyczne nagrody. Sprawdź tegoroczny program VIP, jest o co walczyć.

Zasady programu VIP 2023

Firma Avon w tegorocznej edycji klubu VIP nagradza 50 najlepszych Liderek/Liderów bierze pod uwagę dwa czynniki.
Są to:
• Przyrost sprzedaży netto G1-2 w porównaniu z 2022 rokiem (waga 50%)
• Przyrost Konsultantek na poziomie min. Złoty w Programie „Avon nagradza” w G1 w porównaniu z 2022 rokiem (waga 50%)
Oznacza to, że aby znaleźć się wysoko na liście najlepszych należy mieć nie tylko wysoką sprzedaż, ale także postawić trzeba na rozwój konsultantek.
Warunkiem odebrania nagrody jest:
– znalezienie się na pozycji od 1 do 50 w rankingu Klubu VIP 2023
– przyrost sprzedaży vs poprzedni rok
– przyrost KK na złotym poziomie vs poprzedni rok
– Uregulowane wymagalne płatności własne Lidera

Nagrody VIP 2023

Dla swoich najlepszych Liderów firma Avon przygotowała bardzo wartościowe nagrody. Z pewnością wynagrodzą one zaangażowanie i pracę włożoną w rozwój swojego zespołu.

Za zajęcie od 1 do 20 miejsca firma przygotowała wyjazd integracyjno-szkoleniowy na jednym z kontynentów (poza Europą). Za miejsca od 21 do 50 można wygrać europejski wyjazd integracyjno-szkoleniowy. Tak więc jak widać warto zawalczyć o wysokie pozycje na liście VIP. Dodatkowo przewidziana jest niespodzianka dla 25 najlepszych Liderów z każdej Dywizji, którzy po kampanii Czerwiec 2023 będą na poziomie minimum M1.

Dla kogo Klub VIP 2023

Program przeznaczony jest dla wszystkich zaangażowanych Liderów. Jeżeli do tej pory brakowało Ci motywacji, to z najnowszym programem z pewnością jest będzie ona zdecydowanie większa. Stawiaj na siebie i swój zespół, bo jest o co walczyć. Pomóż rozwinąć się swoim liderom, którzy dopiero dołączyli do Avon. Działajcie wspólnie, opracujcie strategie, wspieraj swoją kadrę. Ciężka praca przyniesie rezultaty w postaci wysokiego miejsca na liście VIP. Pełen regulamin programu dostępny jest do pobrania w klubie Avon.