Avon nie lubi zamykać się w jednym, konkretnym zapachu. Dlatego właśnie mamy możliwość wybierać spośród różnych propozycji, które oferują nam różne zestawy. Możemy je ze sobą łączyć, a możemy wybrać z danego zestawu jeden zapach, który perfekcyjnie podkreśla nasz charakter. Nie mniej, jeśli zainteresują nas zapachy Avon Musk, to musimy wiedzieć, że mamy tutaj do wyboru kilka wariantów, a im dokładniej im się przyjrzymy, tym łatwiej będzie nam powiedzieć, który z nich okaże się być dla nas najlepszy.

Co ciekawego dla panów?

Jeśli szukamy męskiego zapachu, takiego który będzie na sobie skupiał uwagę otoczenia, to z pewnością powinniśmy się bliżej zapoznać z ofertą na zapachy Avon Musk. Wówczas może się okazać, że będziemy mieli naprawdę w czym wybierać. Dla panów Avon Musk ma trzy propozycje. Pierwsza z nich opiera się na kompozycji złożonej z: mięty, lawendy i mchu dębowego. Przeznaczona jest przede wszystkim dla panów o szorstkiej, ale jednocześnie i przejrzystej męskości, którzy mają w sobie ukrytą atrakcyjność. Możemy być pewni, że to właśnie ten zapach będzie uwodził kobiece zmysły i nie pozwoli im zapomnieć o danym mężczyźnie. Drugą propozycją z zapachów Avon Musk, jest połączenie: mięty, kardamonu i akordu drzewnego. Tutaj mamy propozycję skierowaną do tych panów, którzy mają w sobie ogromną odwagę i potrafią natychmiast dostosowywać się do różnych sytuacji, zwłaszcza tych, w których potrzebna jest męska siła i zdecydowanie. Ostatnim zapachem, jaki w tej serii może być zaproponowany dla męskiej części klientów, jest kompozycja: kardamonu, żywicy balsamicznej i akordu rozżarzonej kawy. To oferta dla tych, którzy mają ognisty temperament i pragną na co dzień podkreślać swoją siłę i moc. Może się okazać, że stosując któryś z tych zapachów Avon Musk, wydobędziemy z panów cechy, o których oni sami nie mieli nawet pojęcia.

Co dla pań?

Oczywiście Avon tworząc tą serię zapachów nie zapomniał również o paniach. Możemy tutaj zdecydować się na zapach łączący w sobie: białą lilię, frezję i zmysłowe piżmo. To kompozycja idealna dla pań, które chcą podkreślić swoją łagodność i kobiecość. Z pewnością jest to zapach, który będzie idealnie nadawał się na ciepłe dni. Tak na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia, które mamy spędzić tylko we dwoje. Będzie kusił, będzie jednocześnie pokazywał siłę kobiety, ale i jej delikatność, budzącą w mężczyznach chęć roztoczenia nad nią opieki. To kompozycja, która na długo pozostaje w pamięci i idealnie sprawdzi się dla młodej osoby, jak i już takiej bardziej dojrzałej.

Warto sprawdzić, jakie propozycje wśród swoich zapachów ma Avon Musk. Może się okazać, że będziemy miło zaskoczeni takim połączeniem kompozycji, a to oznacza, że być może będziemy chcieli spróbować każdej z nich. Najważniejsze jest to, aby wybrać taką kompozycję, która najlepiej będzie nas określała, która sprawi, że zyskamy jeszcze bardziej na pewności siebie i będziemy mieć energię do działania. A jeśli przy tym będziemy przyciągać uwagę zmysłowym zapachem, to będzie jeszcze lepiej.