Niezwykle ważne jest to, aby każdy zapach był odpowiednio dobrany do osoby, która go nosi. Dlatego też, Avon dokłada wszelkich starań, aby zarówno panie, jak i panowie znaleźli zapach, który będzie ich odpowiednio określał i który sprawi, że będzie się wokół nich unosiła aura, która idealnie będzie do nich pasowała. To też oznacza, że przed zakupem odpowiedniego zapachu musimy się dokładnie zapoznać z aromatami, które są w nich zatrzymane.

Coś orzeźwiającego dla niej

Warto wiedzieć, że będziemy tutaj miały do wybrania niesamowicie orzeźwiający zapach dla pań. Taki, który będzie podkreślał ich kobiecą naturę i zmysłowość, który sprawi że będą się one wydawały jednocześnie niesamowicie kruche i silne. Jest to Avon Pure dla niej, który łączy w sobie przede wszystkim delikatne zapachy: herbaty brzoskwiniowej, frezji oraz kwiatu wiciokrzewu, do których później jeszcze dochodzi delikatna nutka konwalii.

Coś dla panów

Oczywiście nie można tutaj zapominać, że będziemy mieli zaproponowaną również odpowiednią wersję dla panów. To Avon Pure dla niego, w którym z łatwością wychwycimy: bergamotkę, biały pieprz i fiołka, do których dołożona będzie jeszcze nuta bazy drzewnej. To zapach, który przywodzi na myśli tlen, bez którego nie jesteśmy w stanie funkcjonować i który dodaje nam energii do działania. Idealna kompozycja dla kogoś, kto żyje w perfekcyjnej harmonii z otaczającym go światem.

Warto zobaczyć jakie mamy typy zapachów Avon Pure dla niej i dla niego, a następnie wybrać to, co najlepiej będzie nas wyrażało, co będzie pokazywało jacy jesteśmy.