Im więcej zapachów mamy do wyboru, tym lepiej. Istnieje wówczas spora szansa na to, że uda nam się znaleźć taki, który faktycznie będzie idealnie odpowiadał naszym potrzebom i pokaże co w nas drzemie. Jeśli chcemy wybrać zapach Avon Perceive, to powinniśmy wiedzieć, że proponowany jest on w kilku odsłonach, a dodatkowo proponowany jest nie tylko dla pań, ale również dla panów. Dlatego też nad jego wyborem powinniśmy się zastanowić przez dłuższy czas.

Co chcemy wyrazić?

Przede wszystkim musimy pomyśleć, co chcemy wyrazić za pomocą konkretnego zapachu. Czy chcemy pokazać naszą zmysłowość, ukoić rozbiegane zmysły czy może otulić się świeżością przyrody, która budzi się do życia? Jeśli chcemy uspokoić myśli, wyciszyć się, a jesteśmy kobietą to z pewnością najlepszy będzie dla nas zapach Avon Perceive Oasis. Tutaj mamy do czyniania z: liśćmi fiołka, peonią i piżmem. Jeśli chcemy podkreślić naszą zmysłowość i kobiecą naturę, to idealny będzie zapach Avon Perceive, w którym zetkniemy się z: białą frezja, gruszką i piżmem. Trzecią propozycją dla pań, jest zapach Avon Perceive Dew, oparty na: cytrynie, melonie i frezji, które otulą nas świeżością budzące się do życia przyrody.

Co dla panów?

Jeżeli zastanawiamy się, co zapach Avon Perceive może zaproponować mężczyznom, to warto wiedzieć, że idealny jest on dla nowoczesnych panów. Takich, którzy odrzucają utarte ścieżki i konwenanse, których charakteryzuje niespokojny duch i poczucie wolności. To dlatego, że dominują tutaj: mandarynka, szałwia i drewno cedrowe.

Z pewnością warto zobaczyć co mogą nam zaproponować zapachy Avon Perceive. Może się okazać, że będziemy miło zaskoczeni tymi propozycjami.