Poniższy artykuł ma charakter podglądowy i nie jest już aktualny. Najnowsze informacje na temat logowania do klubu Avon oraz zamawiania produktów znaleźć można w tym artykule https://avon.zarejestrujemycie.pl/skladac-zamowienia-avon/

Strefa konsultantki AVON to centrum dowodzenia każdej osoby współpracującej z firmą AVON, niezależnie czy jest to konsultantka czy lider budujący grupę. Pierwszym krokiem każdej nowo zarejestrowanej konsultantki powinno być zapoznanie się ze Strefą Konsultantki ponieważ tutaj odbywa się cały proces zamawiania produktów i samorozwoju. Strona posiada kilka kategorii, które kryją wiele ciekawych i przydatnych informacji. Jedną z nich – Złóż zamówienie – już opisaliśmy, teraz czas na resztę.

Oferty specjalne w strefie konsultantki AVON

W tej zakładce znajdziesz wszystkie aktualne promocje przeznaczone dla konsultantek. Warto je regularnie sprawdzać ponieważ niektóre rabaty mogą być większe niż te, które posiadamy. Ponadto w tej zakładce znajdziemy również informacje na temat specjalnych promocji w klubach AVON oraz przydatne przewodniki z informacjami jak pielęgnować i sprzedawać biżuterie i dodatki modowe.

Zamówienia i zwroty AVON

Jest to bardzo ważna karta, tutaj znajdują się wszystkie Twoje zamówienia: te zrealizowane oraz te niezrealizowane. Jest to też miejsce gdzie możesz zrealizować zwrot produktu jeśli nie spełni on wymagań lub nie spodoba się klientowi. Po przejściu do strony Harmonogram możesz sprawdzić od i do kiedy jest dostępna aktualna kampania oraz jak długo potrwa dostarczenie paczki i ile będzie to kosztować. Jest to bardzo przydatna funkcja, jeśli zbierasz zamówienia klientów w większą grupę. Ostatecznie AVON Online pozwala na wybranie, z którego panelu chcesz korzystać: Strefa Konsultantki, Twój Sklep AVON, Strefa Lidera.

Strefa konsultantki – Moje Konto AVON

W strefie konsultantki AVON w zakładce  Moje konto znajdziemy  wiele przydatnych informacji. Znajdują się tutaj wszystkie informacje dotyczące konta, finansów, klientów. W Dane finansowe masz podgląd salda Twojego konta AVON i po kliknięciu dokonać e-płatności  zostaniesz przeniesiona do kolejnej podstrony, gdzie możesz dokonać bezpiecznych płatności online. Niezwykle istotna jest następna podstrona Dane personalne ponieważ podanie nieprawidłowych może uniemożliwić dostarczenie zamówienia do Ciebie lub firma AVON nie będzie mogła się z Tobą skontaktować w przypadku problemów. Na tej samej podstronie w zakładce Wsparcie możesz sprawdzić kto jest Twoim opiekunem w AVON i jak się z nim/nią skontaktować. Ostatnia strona pozwoli Ci zmienić hasło dostępu do Strefy Konsultantki.

Szkolenia AVON w strefie konsultantki

Nieocenioną pomoc zwłaszcza dla nowych konsultantek zawiera zakładka Szkolenia. Zawarte tu materiały pomogą Ci postawić pierwsze kroki i przygotują Cię na codzienne wyzwania sprzedaży produktów AVON. Dowiesz się z nich nie tylko jakie produkty są w ofercie, ale również jak je sprzedawać. Na podstronie  Pliki do pobrania znajdują się materiały przydatne podczas sprzedaży: katalogi kolorów, portfolia zapachów damskich i męskich oraz przewodniki po kolekcjach AVON. Przy okazji szkoleń warto wspomnieć o innym typie plików do pobrania, gdzie znajdziemy wszelkie regulaminy, katalogi i dalsze szkolenia. Aby zobaczyć te pliki trzeba na dole strony kliknąć w link Pliki do pobrania.

avon pobieranie
pliki do pobrania

Wiadomości AVON

Ostatnia zakładka dostępna w Strefie Konsultantki to wiadomości. Tutaj pojawią się wszystkie powiadomienia i informacje pochodzące od firmy AVON takie jak promocje tymczasowe, korekty do katalogów i inne.