fbpx

Avon dba o swoich konsultantów, zarówno tych starych, jak i tych nowych. Dlatego też, jeśli dopiero dołączamy do tego grona, to warto wiedzieć, że posiadają oni specjalny program TPS. Można w nim zdobyć świetne nagrody, ale jak to zrobić?

Warunki działania programu

Zanim zaczniemy swoją współpracę z Avon, warto wiedzieć, co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć wysokiej jakości nagrodami, które są przeznaczone dla nowych konsultantów. Przede wszystkim musimy się zarejestrować na ich stronie internetowej, po czym otrzymamy bezpłatny Pakiet Startowy. Następnie musimy złożyć swoje pierwsze zamówienie za 200 zł, w skład którego będzie wchodzić 5 lub 10 katalogów i musimy pamiętać o dopisaniu kodu prezentu. Później pozostaje już tylko cieszyć się otrzymaną nagrodą. 

Jakie są prezenty?

Trzeba wiedzieć, że nagrodą są wysokiej jakości produkty, których łączna wartość to ponad 1000 zł. W pierwszej kampanii możemy otrzymać perfum Luminata dla Niej albo Segno dla Niego. W czwartym katalogu do wyboru będziemy mieli odkurzacz albo walizkę. Przy siódmym zamówieniu możemy wybierać między mikserem a smartwatchem. Za to dziesiąta kampania oferuje nam głośnik JBL albo blender. Wszystkie nagrody prezentują wysoką jakość, a to co wybierzemy będzie zależało tylko od nas. Najważniejsze jest to, abyśmy spełnili warunki kampanii, bo tylko wówczas będziemy mogli cieszyć się z tych wszystkich przedmiotów.

O czym trzeba pamiętać?

Przede wszystkim jeśli chcemy wziąć udział w tym programie, to powinniśmy pamiętać, że warunki o których wcześniej było wspomniane, muszą być spełnione w każdym katalogu. A więc w każdym z 10 katalogów musimy mieć zamówienie za minimum 200 zł, katalogi oraz dopisany kod prezentu. Jeśli w którymś katalogu nie spełnimy warunków, to wypadamy z programu i już nie możemy zamówić kolejnych produktów.

Program TPS dla nowych konsultantów jest naprawdę ciekawy, dlatego warto się postarać, aby zdobyć wszystkie nagrody. Przy odpowiedniej ilości klientów, to nie będzie zbyt trudne.