Avon dba o swoich konsultantów, zarówno tych starych, jak i tych nowych. Dlatego też, jeśli dopiero dołączamy do tego grona, to warto wiedzieć, że posiadają oni specjalny program TPS. Można w nim zdobyć świetne nagrody, ale jak to zrobić?

Warunki działania programu

Zanim zaczniemy swoją współpracę z Avon, warto wiedzieć, co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć wysokiej jakości nagrodami, które są przeznaczone dla nowych konsultantów. Przede wszystkim musimy się zarejestrować na ich stronie internetowej, po czym otrzymamy bezpłatny Pakiet Startowy. Następnie musimy złożyć swoje pierwsze zamówienie za 225 zł i musimy pamiętać o dodaniu prezentu. Później pozostaje już tylko cieszyć się otrzymaną nagrodą. 

Jakie są prezenty?

Trzeba wiedzieć, że nagrodą są wysokiej jakości produkty, których łączna wartość to ponad 1000 zł. Są to rózne nagrody od perfumowanych balsamów, szminek, perfum bo najwyższej jakości dodatkowe akcesoria takie jak zegarki. Dla wszystkich, którzy chcą jeszcze więcej Avon przygotował także dodatkowy prezent.  Wszystkie nagrody prezentują wysoką jakość. Najważniejsze jest to, abyśmy spełnili warunki kampanii, bo tylko wówczas będziemy mogli cieszyć się z tych wszystkich przedmiotów.

program tps

program tps

O czym trzeba pamiętać?

Przede wszystkim jeśli chcemy wziąć udział w tym programie, to powinniśmy pamiętać, że warunki o których wcześniej było wspomniane, muszą być spełnione w każdym katalogu. Jeżeli chcemy odebrać nagrodę na start ważne jest, aby zamówienie złożyć poprzez aplikację AvonON. Kolejne nagrody są odebrania już po spełnieniu warunków kwotowych, czyli min 225zł lub więcej jeśli chcemy odebrać nagrody większej wartości. Oczywiście należy pamiętać także o dodaniu nagrody do naszego koszyka, tylko wtedy otrzymamy ją z najbliższym zamówieniem.

Program TPS dla nowych konsultantów jest naprawdę ciekawy, dlatego warto się postarać, aby zdobyć wszystkie nagrody. Przy odpowiedniej ilości klientów, to nie będzie zbyt trudne.