fbpx

Avon dba o swoich konsultantów, zarówno tych starych, jak i tych nowych. Dlatego też, jeśli dopiero dołączamy do tego grona, to warto wiedzieć, że posiadają oni specjalny program TPS. Można w nim zdobyć świetne nagrody, ale jak to zrobić?

Warunki działania programu

Zanim zaczniemy swoją współpracę z Avon, warto wiedzieć, co trzeba zrobić, aby móc się cieszyć wysokiej jakości nagrodami, które są przeznaczone dla nowych konsultantów. Przede wszystkim musimy się zarejestrować na ich stronie internetowej, po czym otrzymamy bezpłatny Pakiet Startowy. Następnie musimy złożyć swoje pierwsze zamówienie za 200 zł i musimy pamiętać o dopisaniu kodu prezentu. Później pozostaje już tylko cieszyć się otrzymaną nagrodą. 

Jakie są prezenty?

Trzeba wiedzieć, że nagrodą są wysokiej jakości produkty, których łączna wartość to ponad 1000 zł. W pierwszej kampanii możemy otrzymać perfumy EVE Truth. W drugim katalogu otrzymamy Rozświetlająco-odmładzające
serum do twarzy z 10% witaminą C. Kolejno możemy otrzymać także: Nawilżający balsam do ciała
(250 ml) oraz krem do rąk (30 ml) Encanto Fascinating, Woda perfumowana Little Black Dress (50 ml), Tusz do rzęs Luxe (7 ml) odcień Caviar Black oraz szminka Luxe (3,6 g) odcień Lustering Nude, Masło do ciała (200 ml) oraz Rozświetlający olejek do ciała i masażu (150 ml) Planet SPA.  Dla wszystkich, którzy chcą jeszcze więcej Avon przygotował także dodatkowy prezent. Wystarczy złożyć zamówienie za min. 200 zł w każdej z pierwszych 3 kampanii
i za min. 400 zł w każdej z kolejnych 3, by otrzymać zestaw podróżny: Walizka kabinowa + Kuferek.  Wszystkie nagrody prezentują wysoką jakość. Najważniejsze jest to, abyśmy spełnili warunki kampanii, bo tylko wówczas będziemy mogli cieszyć się z tych wszystkich przedmiotów.

O czym trzeba pamiętać?

Przede wszystkim jeśli chcemy wziąć udział w tym programie, to powinniśmy pamiętać, że warunki o których wcześniej było wspomniane, muszą być spełnione w każdym katalogu. Jeżeli wystarczą nam prezenty z pierwszych 6 katalogów wspólpracy wystarczy składać zamówienie za 200zł. Jednak jeżeli marzy nam się walizka + kuferek, to pamiętajmy, że po 3 katalogu współpracy nasze zamówienia muszą wynosić 400zł.  Oczywiście należy pamiętać o dopisaniu odpowiedniego kodu nagrody, tylko wtedy otrzymamy ją z najbliższym zamówieniem.

Program TPS dla nowych konsultantów jest naprawdę ciekawy, dlatego warto się postarać, aby zdobyć wszystkie nagrody. Przy odpowiedniej ilości klientów, to nie będzie zbyt trudne.