W ostatnich dniach zszokowała wszystkich informacja o pandemii koronawirusa. SARS-Cov-2 wywołuje chorobę COVID-19, jest to wirus bardzo niebezpieczny. Najbardziej narażone są osoby starsze, oraz wszyscy którzy obciążeni są dodatkowymi chorobami. To niewątpliwie jeden z najbardziej groźnych wirusów, który zaatakował w ostatnich latach. Apelujemy więc do wszystkich, aby na bieżąco śledzili sytuację i stosowali się do zaleceń o których można przeczytać w sprawdzonych serwisach internetowych. Najważniejsze informacje są także przekazywane na specjalnych konferencjach transmitowanych w TV lub radiu. W razie dodatkowych pytań warto też dzwonić pod specjalne uruchomione infolinie.

Zalecenia dotyczące koronawirusa

W momencie pisania artykułu statystyki prezentowały się w następujący sposób:
164 837 potwierdzonych przypadków
6 470 zgonów
146 krajów objętych zakażeniami

Jak sobie radzić na co dzień? Jak chronić siebie i swoich bliskich? Przede wszystkim ważne jest, aby najbliższy czas spędzać w domu. Jeżeli nie jest to konieczne, lepiej unikać miejsc gdzie spotkać można grupy ludzi. Warto ograniczyć wizyty w dużych sklepach, zrezygnować z niedzielnych mszy – transmisje można obejrzeć przez internet. Warto zwrócić uwagę na dzieci i młodzież, którzy często umawiają się dużymi grupami – to nie jest czas na towarzyskie spotkania. Oczywiście zachowanie higieny jest w tym czasie niezwykle ważne. Należy zwrócić uwagę, by często myć ręce wodą z mydłem, czy dezynfekować je specjalnymi płynami z alkoholem. Im więcej osób zastosuje się do zaleceń przekazywanych przez rząd, tym szybciej uda się opanować koronawirusa. Jeżeli tylko zaobserwujemy u siebie jakieś objawy wirusa (np. wysoka gorączka, suchy kaszel, ogólne zmęczenie itp) warto telefonicznie skontaktować się z przychodnią, która telefonicznie udzieli wszelkich informacji.

Zakupy w czasie pandemii

Wszelkie zakupy żywnościowe warto robić w osiedlowych, małych sklepach w których z pewnością będzie znacznie mniej ludzi. Jeżeli jednak musimy pójść np. do jednego z dyskontów warto wybrać taki w którym w obecnej chwili będzie mniej ludzi – lub poczekać na zewnątrz, aż część kupujących opuści sklep. Warto także za zakupy płacić bezgotówkowo, czyli karta płatniczą. Jeżeli nie jest to bezwzględnie konieczne lepiej unikać dotykania wszelkich poręczy, klamek itp w miejscach typu sklepy, parki, przychodnie. Bardzo dobrym pomysłem jest robienie zakupów przez internet. Obecnie wiele sklepów (w tym także spożywczych) oferuje wybrane produkty w dostawą do domu. Jest to bardzo duże ułatwienie dla wszystkich osób, które w tym czasie boją się wychodzić z domu.

Zakupy w Avon

Avon także oferuje zakupy bez wychodzenia z domu. W przypadku zakupów przez klub Avon można wybrać odbiór paczki w paczkomacie, a w niektórych przypadkach można też zapłacić on line. To praktycznie niweluje możliwość kontaktu z innymi ludźmi. Cały asortyment jest dostępny od ręki, więc zachęcamy, aby skorzystać z oferty.

Jeżeli w obecnym czasie pracujemy zdalnie, lub opiekujemy się dziećmi, to w wolnej chwili warto przejrzeć swoją kosmetyczkę i być może zaopatrzyć ją w nowe produkty, których w ostatnim czasie znalazło się w ofercie całkiem sporo. Można zafundować też sobie domowe spa, lub skorzystać z najnowszej diety Liiv, czyli koktajli zastępujących posiłki, koktajli kolagenowych, czy tabletek relaksujących. Warto wykorzystać czas spędzony w domu dla siebie i swoich bliskich.

Suplementy diety Liiv

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, Avon wprowadził do swojej oferty suplementy diety Liiv dedykowane dla kobiet. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby i mężczyźni także je stosowali. Doskonałym uzupłenieniem codziennej diety i pomocą w walce ze zbędnymi kilogramami będzie z pewnością zbilansowany koktajl o waniliowym smaku, który można stosować w zastępstwie posiłku np. kolacji, czy śniadania. Codzienne obowiązki, praca, czy stres mają bardzo duży wpływ na nasz organizm. Warto więc zadbać o spokojny sen i spróbować tabletki relaksacyjne Liiv od Avon, które z pewnością wyciszą i pomogą zregenerować Twój organizm. Oczywiście oferta Avon na produkty Liiv jest bardziej rozbudowana i warto sięgnąć także po kolagen Liiv, który zapewni Ci piękny i młodzieńczy wygląd każdego dnia. Suplementy diety od Avon to fantastyczne produkty, które w tych dzisiejszych, trudnych czasach z koronawirusem pomogą zadbać o siebie, swój wygląd i samopoczucie.

W obecnym czasie zalecamy wszystkim dużą większą ostrożność. Nie znaczy to jednak, że mamy całkowicie zrezygnować z wychodzenia z domu. Spacery są jak najbardziej wskazane. Warto jednak wybrać takie miejsca gdzie szansa spotkania innych ludzi jest dużo mniejsza. Polecamy wybrać się do lasu, czy parku. Jeżeli mamy działkę za miastem można tam spędzić ten czas.