Może nam się wydawać, że nie nadajemy się do pracy, w której musimy mieć kontakt z ludźmi, w której musimy rozmawiać z klientami i przekonywać ich do jakiegoś zakupu. Prawda jednak jest taka, że się o tym nie przekonamy, jeśli nie spróbujemy takiej pracy. Strach przed porażką i perspektywa życia bez pieniędzy, odradza nam podjęcie takiego kroku? Zacznijmy od współpracy z Avon, tutaj będziemy mieli kontakt z ludźmi, będziemy zajmować się sprzedażą bezpośrednią, a jednocześnie będziemy mogli to na początku traktować jako pracę dodatkową. 

MLM jest bardzo popularne

Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że Avon działa na zasadzie biznesu MLM. A więc zbudowana jest siatka liderów, którzy mają pod sobą swoją siatkę konsultantów, a ci z kolei mają swoją siatkę, złożoną z klientów. To wszystko oznacza, że te poszczególne grupy są ze sobą powiązane. Lider nadzoruje pracę grupy i czerpie korzyści z jej działania, a konsultant zdobywając nowych klientów, także powiększa swoje zarobki. MLM z Avon jest bardzo przyjemną pracą, bo z jednej strony mamy możliwość sprawdzenia, jak faktycznie wyglądałyby nasze kontakty z klientami podczas bezpośredniej sprzedaży, a z drugiej sprzedajemy produkty znane, chwalone za wysoką jakość, a więc nie powinniśmy mieć problemów z pozyskaniem i utrzymaniem klientów. Poza tym, działając na zasadzie MLM z Avon, mamy możliwość pracować w takich godzinach, które będą nam najbardziej odpowiadały, a więc nic nie będzie stało na przeszkodzie, żebyśmy na początek traktowali to, jako pracę dodatkową, która z biegiem czasu może się przerodzić w zajęcie na cały etat.

Sami o wszystkim decydujemy

W MLM fajne jest to, że z jednej strony sami o wszystkim decydujemy i sposób pozyskiwania nowych klientów, czy nowych konsultantów jeśli jesteśmy liderem zespołu, zależeć będzie tylko od nas. Im będzie on lepszy, im więcej tych osób zdobędziemy, tym większe zarobki będziemy mogli uzyskać. Ale jednocześnie mamy za sobą świetną firmę, która będzie nas wspierała. Nie tylko produktami, które są znane i lubiane, ale również poprzez odpowiednio przygotowane szkolenia i pomoce, dzięki którym te produkty będzie nam łatwiej zaprezentować. To oznacza, że MLM w Avon z jednej strony daje nam możliwość wykazania się, pokazania na co nas stać, a z drugiej strony oferuje nam wsparcie, jeśli tego potrzebujemy. Co więcej, nie jest ważny tutaj nasz wiek, ani wykształcenie – ważne są nasze chęci do pracy i umiejętność samodzielnego jej organizowania. Dodatkowo dołączenie do struktury MLM nie wiąże się z żadnymi opłatami, a więc nie musimy się obawiać, że już na początku będziemy stratni, albo że zostaną nam nałożone oczekiwania, których nie będziemy w stanie spełnić.

MLM w Avon, to świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Czy to dodatkowo, czy na pełny etat. Tutaj możemy się wykazać, jednocześnie nie obawiając się, że na każdym kroku jesteśmy pilnowani. Nie ma wytycznych co do wieku, wykształcenia, miejscowości z której pochodzimy, nie ma sztywnych godzin pracy, a to wszystko oznacza, że MLM w Avon jest idealną propozycją dla każdego. To dlatego, że sami tutaj o wszystkim decudujemy. Nie ma nakazów, są tylko możliwości.