Warto wiedzieć, że Avon wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, a to oznacza, że robi wszystko, aby mieli oni do niego jak najłatwiejszy dostęp. Dlatego też, cały czas zabiega o pozyskanie nowych konsultantów i konsultantek, bo im więcej ich, tym łatwiej jest zdobyć katalog i złożyć zamówienie. Jednak jak się okazuje, wcale nie trzeba znać konsultanta tej marki, aby móc złożyć zamówienie na jej produkty. Wystarczy wejść na ich stronę i złożyć zamówienie przez sklep online. Dlaczego się to opłaca? I czy opłaca się tylko nowym klientom czy także tym starym?

Co daje nowym klientom?

Chociaż mogłoby się wydawać, że konsultantów Avon jest już tak wielu, że każdy zna co najmniej kilku, to jednak prawda jest taka, że istnieje spore grono ludzi, którzy chcieliby złożyć zamówienie, ale nie mają najmniejszego pojęcia u kogo. Dlatego warto wiedzieć, że na stronie Avon możemy trafić na ich sklep online. Przeglądając internetowy katalog możemy zaznaczać produkty, które chcemy kupić, a te od razu będą zapisywane w naszym koszyku. Następnie będziemy musieli podać swoje dane, wpisać adres e-mail i numer telefonu, aby konsultant mógł się z nami skontaktować, gdy zamówienie będzie już gotowe. Składając zamówienie w ten sposób, możemy być pewni, że trafi ono do nas w możliwie najkrótszym czasie. Później będziemy mogli składać kolejne zamówienia również przez sklep online, od razu zaznaczając konsultanta do którego to nasze zamówienie ma trafiać.

Dla stałych klientów

Trzeba podkreślić, że sklep online nie jest tylko dla nowych klientów, którzy jeszcze nie mają swojego konsultanta. Spokojnie swoje zamówienia za jego pośrednictwem mogą składać także osoby, które z kosmetyków tej marki korzystają od lat i mają swojego konsultanta. Wystarczy tylko, że będą zaznaczać go jako swój wybór odnośnie osoby, która ma to zamówienie zrealizować. Ale co w takim razie daje składanie zamówienia przez ten sklep? Przede wszystkim możemy liczyć na różnego rodzaju kody rabatowe. Czasami po ich wpisaniu, będziemy mogli liczyć na to, że mniej zapłacimy za dane produkty, ale może się też okazać, że dostaniemy jakieś produkty gratis. Warto wiedzieć, że zazwyczaj im większe zamówienie składamy, tym większy rabat możemy uzyskać, albo tym droższy produkt. Dodatkowo takie składanie zamówienia w sklepie online jest bardzo wygodne, od razu jesteśmy informowani o możliwych promocjach, z których mamy możliwość skorzystać, a poza tym nie zabiera zbyt wiele czasu.

Warto zobaczyć, jak wygląda możliwość składania zamówienia w Avon poprzez ich sklep online. Może się okazać, że będzie to dla nas najwygodniejsza forma składania takiego zamówienia, a dodatkowo jeszcze możemy liczyć na kolejne gratyfikacje, na które nie moglibyśmy liczyć, gdybyśmy składali zamówienie poprzez zwykły katalog i przesłanie naszych produktów do konsultanta. Składając zamówienie przez sklep online mamy pewność, że wszystko pójdzie sprawnie, zostaniemy dodatkowo nagrodzeni kolejnymi darmowymi produktami, a i tak będziemy mieli pewność, że zamówienie zostanie dostarczone przez znanego nam konsultanta.