Nie ulega wątpliwości, że w różnym wieku, skóra potrzebuje czegoś innego, a co się z tym wiąże, powinnyśmy jej zapewnić wszystkie niezbędne składniki. Od tego właśnie będzie zależało, czy przez długi czas będzie ona mogła zachowywać piękny i młody wygląd, bez żadnej skazy. Dlatego właśnie warto spojrzeć na kolekcję Avon ANEW, dzięki której możemy dbać o każdą cerę w odpowiedni sposób, bez względu na to, ile ma ona lat i czego konkretnie potrzebuje. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, możemy być pewne, że wszystko będzie tutaj działało na korzyść naszej skóry.

Odpowiednia do wieku

Przede wszystkim warto wiedzieć, że seria Avon ANEW, proponuje nam kremy na dzień i na noc, pod oczy, a także toniki, które dopasowane są do każdego wieku skóry. Dlatego właśnie tutaj możemy znaleźć produkty +25, +35, +45 i +55 lat, a to oznacza, że każda kobieta, w każdym wieku, będzie mogła znaleźć produkty odpowiednie do swojej cery i jej potrzeb. Dodatkowo trzeba mieć świadomość, że wszystkie produkty oferowane przez Avon ANEW, są klinicznie przebadane, a dodatkowo przy ich produkcji korzysta się z najnowszych technologii, co daje nam gwarancję, że faktycznie oferują nam one to wszystko, co jest niezbędne do zachowania młodej, pięknej i jędrnej skóry, która będzie pozbawiona skazy. Dla 25 latek proponowane są preparaty zapewniająca perfekcyjną skórę, dla 35 latek mamy preparaty przeciwzmarszczkowe, dla 45 latek mamy preparaty oferujące młodzieńcze ujędrnienie, a dla 55 latek oferowane są produkty liftingujące.

Bez względu na wiek

Ale Avon ANEW, to nie tylko produkty, które są dobrane do każdego rodzaju skóry pod względem jej wieku. To także produkty, które pomagają nam się zmierzyć z różnymi niedoskonałościami skóry, których nie chcemy mieć. Dlatego też, proponowane są takie produkty, które oferowane są do każdego wieku skóry, a które mają sobie poradzić z konkretną niedoskonałością. W ten sposób Nutri Advance proponowana jest wszystkim tym, którzy chcą sprawić, aby ich skóra była lepiej odżywiona, lepiej nawilżona, a co się z tym wiąże, aby była bardziej jędrna. Hydro Advance proponowane jest tym, dla których najważniejsze jest nawilżenie skóry i poradzenie sobie z jej suchością, bo tylko wówczas można mieć gwarancję, że skóra będzie jędrna i spowolni się efekty starzenia. Jeżeli mamy problem z przebarwieniami, albo wiemy że nasza skóra wymaga odpowiedniej regeneracji, a zmarszczki wypełnienia, to idealne będą dla nas produkty z serii Avon ANEW Clinical. A jeśli nasza skóra potrzebuje odpowiedniego oczyszczenia, to koniecznie trzeba sięgnąć po produkty Cleansers.

Warto pamiętać, że zawsze najlepsze efekty pielęgnacji skóry, uzyskamy wówczas gdy będziemy korzystać z różnych produktów tej samej serii. Dlatego właśnie w kategorii Avon ANEW, w każdej linii oferowanej dla potrzeb konkretnej skóry, znajdziemy: kremy na dzień i na noc, peelingi, kremy pod oczy, toniki, a to oznacza, że dzięki tym produktom możemy o naszą cerę zadbać w kompleksowy sposób, mając pewność, że nasze działania szybko przyniosą oczekiwany rezultat.