Nie ma chyba osoby, która nie znałaby marki Avon i nie wiedziałaby, co ona oferuje. Co więcej, jeśli dokładnie rozejrzymy się dookoła siebie, to może się okazać, że jest wiele osób, które współpracują z nimi, na zasadzie bycia ich konsultantem. Jeśli i my jesteśmy zainteresowani tego typu współpracą, to warto się zapoznać z korzyściami, jakie z tego powodu płyną. Możemy być mile zaskoczeni tym, co zostanie nam tutaj zaproponowane.

Możliwość zarobku i tańszych kosmetyków

Przede wszystkim powinniśmy wiedzieć, że będziemy tutaj mieli możliwość zarabiania naprawdę realnych pieniędzy. Im większe będą nasze zamówienia składane w Avon, tym większe też będą nasze zarobki, które będą mogły dochodzić nawet do kilku tysięcy złotych. Co więcej, warto też wiedzieć, że takie zarobki mogą się pojawiać nawet co trzy tygodnie, bo właśnie tyle trwa jeden katalog w Avon. Poza tym, mamy także możliwość zamawiania dla siebie tańszych kosmetyków tej firmy, a to oznacza, że również w ten sposób będziemy mogli zaoszczędzić naprawdę spore pieniądze.

Nagrody za lojalność

Dodatkowo Avon dla swoich konsultantów ma różnego rodzaju programy lojalnościowe. Jeśli złożymy zamówienie na odpowiednią kwotę, to będziemy mogli otrzymać za niewielkie pieniądze, kosmetyki albo sprzęt AGD lub RTV. Możliwości jest naprawdę wiele, ale przecież cały czas to nie wszystko, co może i chce nam zaoferować Avon.

Możliwość awansu

Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że dla swoich najlepszych konsultantów, Avon ma możliwość awansu. Chodzi tutaj o to, że przy sporych zamówieniach, które będą się pojawiały regularnie, możemy dostać propozycję bycia liderem zespołu. Wówczas będziemy mieli możliwość zbudowania swojego zespołu, a więc posiadania pod sobą konsultantów, za których będziemy odpowiedzialni. To też będzie oznaczało dla nas większe zarobki, bo będziemy uzyskiwać procent nie tylko od tego co sami sprzedamy, ale również od tego, co sprzedadzą konsultantki pod nas podlegające. Dodatkowo Avon liderom sprzedaży oferuje dodatkowe gratyfikacje, na które nie mogą liczyć zwyczajni konsultanci. Jest możliwość otrzymania ciekawszych nagród rzeczowych, jak również rywalizowania z innymi liderami zespołów, o jak największą sprzedaż. Dla tych najlepszych z najlepszych, Avon ma w swojej propozycji nawet samochody czy wycieczki zagraniczne. Jeśli zdecydujemy się zostać liderem zespołu, będziemy mogli sami budować naszą sieć konsultantów, organizować pokazy na których będziemy zdobywać nowych klientów, a także powiększać nasze zamówienia z Avon, tak aby móc liczyć na jak największe wynagrodzenie. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele, a to oznacza, że warto się im wszystkim przyjrzeć, tak aby mieć pewność, że dokładnie wiemy, jak chcemy umocnić naszą pozycję lidera zespołu, tak aby móc jak najwięcej skorzystać z tego, co oferuje tutaj Avon.

Lider zespołu jest odpowiedzialny za konsultantów, którzy mu podlegają. Ale jednocześnie może liczyć na dodatkowe zarobki, gratyfikacje poza finansowe i uznanie w strukturach Avon. A to oznacza, że naprawdę warto spróbować swoich sił, zwłaszcza że jeśli się nie uda, to nic nie stracimy i zawsze możemy wrócić do pozycji konsultanta.