Jesteś kreatywna, energiczna, przedsiębiorcza i otwarta na relacje międzyludzkie? Jeśli tak, z pewnością odnajdziesz się w roli konsultantki marki kosmetycznej AVON. To doskonała forma pracy dorywczej w przypadku osób, które lubią samodzielnie decydować o tym, kiedy pracują, i chcą zostać swoim osobistym szefem. Do najważniejszych zalet zatrudnienia w charakterze konsultanta należy swoboda, brak zobowiązań oraz pełna dowolność w zarządzaniu czasem pracy.

Szczebel wyżej

Osoby, które podejmą wyzwanie i odnajdą się w roli konsultantki, po jednej kampanii mogą przeskoczyć szczebel wyżej i budować zespół AVON jako lider. To doskonała opcja dla kobiet, które wiedzą, czego chcą, i oczekują od życia czegoś więcej. Kim jest lider? To osoba, która motywuje innych do tego, by zostali konsultantami i wytrwale angażowali się w pracę. Lider może więcej, bo nie ogranicza się do sprzedaży kosmetyków, ale pokazuje dobre strony pracy w charakterze konsultanta. To bardzo reprezentacyjna, a zarazem intratna oferta, bowiem lider buduje zespół konsultantów, a następnie otrzymuje prowizję z obrotów wypracowanych przez jego członków.

Jak zostać liderem AVON?

Jeśli interesuje Cię budowanie grupy z pozycji lidera, już dziś zarejestruj się jako konsultantka na stronie internetowej, a w drugim katalogu współpracy poinformuj markę, że chcesz zostać liderem. Możesz skontaktować się z AVON już teraz, aby od razu poznać szczegóły współpracy i wiedzieć, czego się spodziewać. Obecne liderki chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i wprowadzą Cię jak najefektywniej w działania z AVON.

Zalety budowania własnego zespołu

Pozycja lidera daje dużo możliwości. Im większy zespół konsultantów zbudujesz, tym lepiej! Do zalet można zaliczyć m.in. to, że jesteś swoim własnym szefem, niczym nie ryzykujesz i nie ponosisz żadnej odpowiedzialności. Masz stały kontakt z ludźmi, uczysz ich optymalizacji pracy, dzięki czemu stają się bardziej operatywni, mobilizujesz ich do współpracy i nawiązujesz nowe znajomości. Atutem jest też prowizja z obrotów wypracowanych przez konsultantów oraz najważniejsze – szansa na spełnienie marzeń.

Kto odnajdzie się w charakterze lidera AVON?

Stawiasz na samorozwój, masz w sobie coś z bizneswoman i nie umiesz usiedzieć zbyt długo w jednym miejscu, ponieważ ciągnie Cię do innych ludzi? Takie osoby jak Ty idealnie sprawdzą się na pozycji lidera – spróbuj, nic nie tracisz!