fbpx

Nie ulega wątpliwości, że ludzie chętniej kupują produkty, które są polecane przez znane osoby. Z jednej strony chcemy być tak jak oni, z drugiej dochodzimy do wniosku, że skoro oni są zadowoleni z takiego wyboru, to my pewnie też będziemy. Dobrze też o tym wiedzą firmy kosmetyczne i nie tylko, dlatego często zapraszają do współpracy różnego rodzaju gwiazdy i rozpoznawalne twarze, wiedząc że wpłynie to na zwiększenie sprzedaży ich produktów. A gwiazdy znają wartość dobrych rzeczy i jeśli coś ma wysoką jakość, to nie mają najmniejszego problemu z tym, aby z danym produktem się identyfikować, aby go polecać i co chyba najważniejsze, aby go używać. Dlatego też, warto zobaczyć jakie znane osoby do tej pory prezentowały produkty Avon, bo może się okazać, że to właśnie ta wiedza, przekona nas, że naprawdę warto inwestować w te produkty i warto docenić ich jakość.

Ambasadorzy się zmieniają

 Jeżeli mamy możliwość śledzić na bieżąco katalogi Avon, to z pewnością zwróciliśmy uwagę na to, że co jakiś czas ambasadorzy reklamujący ich produkty, się zmieniają. Ale nawet jeśli do tej pory tylko od czasu do czasu mieliśmy w ręce ich katalog, to z pewnością też zauważyliśmy te zmiany. Wszystko to po to, aby pokazać, że na świecie jest bardzo wiele znanych osób, które poznały te produkty, zaufały im i teraz chętnie z nich korzystają. Co więcej, osoby te reprezentują ludzi w różnym wieku, a to pokazuje, że z produktów Avon może korzystać dosłownie każdy, bo każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. I to nie tylko wśród kosmetyków, ale również wśród biżuterii czy tekstyliów. Dodatkowo są to twarze osób, które powszechnie są znane i nawet jeśli na tyle mało interesujemy się światem show biznesu, że nie znamy nazwisk, to z pewnością same twarze kojarzymy.  Poza tym, chociaż w większości na okładkach możemy zobaczyć samych ambasadorów, to w okresie świątecznym, który przecież uważany jest za niezwykle rodzinny, możemy wraz z nimi zobaczyć całą rodzinę, a więc partnerów i dzieci, co dodatkowo wzmacnia wiarygodność produktów, które są przez nich prezentowane.

Z rodzimego rynku

Zastanawiamy się, które gwiazdy z rodzimego rynku miały już okazję pokazać swoje przywiązanie do marki Avon? Kto zachęcał nas do tego, abyśmy na własnej skórze przekonali się, jakie produkty są nam proponowane i jak świetnie się one spisują w swojej roli? Przypomnijmy te nazwiska, bo naprawdę warto. Do tej pory ambasadorem Avon z naszego rynku show biznesu były takie osobistości jak: Weronika Rosati, Edyta Herbuś, Olivier Janiak z Karoliną Malinowską, Justyna Steczkowska, Joanna Koroniewska i Małgorzata Socha. Najnowszą ambasadorką tej marki o czym z pewnością już wszyscy zdążyli się przekonać, jest Małgorzata Rozenek – Majdan. To ona teraz, podobnie jak wszyscy poprzedni ambasadorowie zachęca nas do kupowania tych produktów, do dania im szansy, aby mogły pokazać jak wspaniale będą oddziaływały na naszą skórę. Co więcej, niejednokrotnie możemy przeczytać jej opinie o tych produktach i przekonać się, jakie świetne efekty mogą one dawać, pod warunkiem, że są aplikowane w odpowiedni sposób.

Także zagraniczne gwiazdy

Ale promocja Avon to nie tylko ambasadorzy z polskiej sceny show biznesu. To także gwiazdy, które znane są na całym świecie, które mają tysiące, jeśli nie miliony fanów. Do tej pory ze światowego show biznesu na kartach katalogów Avon mogliśmy spotkać takie osoby jak: Maria Sharapova, Jon Bon Jovi, Keri Hilson, Fergie, Halle Berry czy Megan Fox. To są osoby znane ze świata filmu, muzyki i sportu, a skoro oni, tak różni potrafili znaleźć w tej propozycji coś odpowiedniego dla siebie, to istnieje spora szansa na to, że i my wśród produktów oferowanych przez markę Avon, znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. To są osoby, które cieszą się ogromnym zaufaniem, szacunkiem, a to oznacza, że dbają o to, żeby pokazywać się tylko z tymi markami, które faktycznie są tego warte. Dlatego też, możemy być pewni, że jeśli proponują nam produkty Avon, jeśli zachęcają nas do ich kupowania, to warto to zrobić, warto im zaufać i przekonać się, jak łatwo jest dbać o swoją skórę, jak łatwo jest wykonać perfekcyjny makijaż, jeśli tylko ma się do tego odpowiednie produkty.

Nie tylko w katalogach

Warto sobie zdawać sprawę z tego, że bycie ambasadorem marki Avon, to nie tylko występowanie w katalogach i prezentowanie najnowszej oferty. To także różnego rodzaju reklamy prezentowane w telewizji, to również rozmowy z fanami tej marki, podczas których odpowiada się na różne pytania, przede wszystkim związane z kosmetykami i dbaniem o urodę. To także występowanie na różnego rodzaju spotkaniach, konferencjach i eventach, na których prezentuje się nie tylko najnowsze produkty tej firmy, ale pokazuje się również, że i te starsze nie straciły na znaczeniu, że one także nadal cieszą się sporym zainteresowaniem i nadal warto w nie inwestować. Bycie ambasadorem marki Avon, to również okazja do spotkania się z konsultantami i klientami tej marki, pokazania im, że naprawdę wierzy się w to, co się mówi, że naprawdę korzysta się z danych produktów i dobrze się wie co one oferują, bo samemu się je stosuje.

Powinniśmy zobaczyć, kto do tej pory był ambasadorem tej marki, kto dał jej swoją twarz, swoją opinię. Jeśli tak znane osoby korzystają z tych produktów, jeśli one nie boją się przyznać, że dzięki nim mogą perfekcyjnie dbać o swoje ciało, to dlaczego my mielibyśmy się tego wstydzić? Nawet możemy się pochwalić, że mamy perfum, który zachwalała Małgorzata Rozenek – Majdan, że korzystamy z kremu który prezentowany był przez Joannę Koroniewską. Przecież, jeśli tak znane i rozpoznawalne osoby, nie boją się polecać tych produktów, to musi to oznaczać, że są one naprawdę świetne i że faktycznie są one godne polecenia. Jeśli więc chcemy wyglądać jak prawdziwa gwiazda, to koniecznie powinniśmy sięgać po produkty, które reklamowane i polecane są przez nią samą. A takie z pewnością są produkty Avon, o czym możemy się przekonać patrząc na ambasadorów, którzy znaleźli się na ich katalogowych okładkach.