Jeżeli szukamy możliwości zarabiania, w taki sposób, aby była to dla nas praca miła, przyjemna i naprawdę dająca możliwość uzyskania sporych pieniędzy, to warto szukać opinii różnych osób. Możemy się wówczas dość szybko zorientować, że wielu z nich chwali sobie pracę konsultanta Avon. Dzieje się tak dlatego, że mamy tutaj jasne zasady współpracy, a produkty które są oferowane przez tą markę, są naprawdę dobrze znane. To też powoduje, że nie będziemy mieli problemów, ze znalezieniem klientów, którzy będą chcieli je kupować.

Dobry musi być plan działania

Jeżeli chcemy zarobić naprawdę spore pieniądze na sprzedaży produktów, to musimy mieć dobrze przygotowany plan. Trzeba zacząć tutaj od zdobycia stałej liczby klientów, a także zachęcania ich, żeby przekazywali o nas informacje dalej. Wówczas będziemy mieli pewność, że co katalog, będziemy mogli składać spore zamówienie, które przełoży się na nasz zarobek. W Avon są jasno ustalone progi upustowe, a to oznacza, że możesz sobie dokładnie obliczyć swój zarobek. To oznacza, że tyle pieniędzy od kwoty sprzedaży, zostanie w naszej kieszeni. Dodatkowo fakt, że taki katalog trwa jeden miesiąc, sprawia, że mamy pewność iż ten zarobek będzie regularny. Im więcej katalogów rozdamy, im więcej osób wejdzie na link z naszym elektronicznym katalogiem, tym większa będzie szansa, że złożą oni zamówienie i że to zamówienie będzie opiewało na sporą kwotę.

Sami musimy dawać przykład

Chcąc aby ludzie kupowali u nas produkty marki Avon, sami musimy z nich korzystać. Jeśli będziemy pokazywać innym, że my znamy te produkty, że mamy do nich zaufanie, że korzystamy z nich od lat, to ludzie będą wiedzieli, że jesteśmy autentyczni w tym co robimy i także będą chcieli z nich korzystać. Dodatkowo warto organizować różnego rodzaju spotkania dla klientów, na których będziemy prezentować produkty Avon i to nie tylko kosmetyki, ale także urządzenia przydatne w domu, czy ubrania. Wówczas każdy będzie mógł zobaczyć dany produkt, przekonać się z jakiego jest materiału, jak się go nakłada. A to oznacza, że w ten sposób także będziemy mogli nakłonić sporą część naszych klientów do tego, aby zechcieli kupować u nas te produkty. Im więcej zadowolonych klientów będziemy mieli, tym większa będzie szansa, że powiedzą oni o nas swoim znajomym.

Avon nie wywiera na nas żadnej presji. Dostajemy pomoce przydatne w zwiększeniu sprzedaży, możemy korzystać z różnego rodzaju szkoleń online, ale jednocześnie nie musimy się deklarować do osiągania konkretnej sprzedaży. Co więcej, jeśli jakiś produkt nie przypadnie klientowi do gustu, zawsze mamy 45 dni na jego odesłanie i uzyskanie zwrotu pieniędzy. To dlatego, że Avon daje nam gwarancję wysokiej jakości swoich produktów i jeśli komuś coś nie odpowiada, to jest w stanie to zrozumieć. Jest to praca przyjemna, wygodna i pozwalająca sporo zarobić, więc warto jej się bliżej przyjrzeć.