Avon bardzo często daje nam możliwość wyboru zapachów spośród jednego rodzaju. Dlatego też, mamy zaproponowane trzy zapachy, które wchodzą w skład zapachów EVE Avon, a każda z nas może wybrać to, co najbardziej jej odpowiada. Co więcej, Avon postanowił połączyć dwa z tych zapachów razem, a to oznacza, że możemy mieć je zawsze przy sobie i używać dowolnie, w zależności od naszego samopoczucia.

Czym się różnią?

Na początek powinniśmy się dowiedzieć, czym różnią się te trzy zapachy, tak abyśmy wiedziała, na jakiej podstawie je wybierać, by mieć pewność, że zapach który kupimy, faktycznie będzie najlepiej do nas pasował. Przede wszystkim możemy wybrać zapach Eve Avon Alluring, którego nutą przewodnią jest kwiat Neroli, ekstrakt z czerwonych owoców i piżmo. To połączenie sprawia, że korzystając z tego zapachu, będziemy czuły się uwodzicielsko i będziemy miały poczucie, że możemy zdobyć każdego mężczyznę na tym świecie. Drugą propozycją jeśli chodzi o zapachy Eve Avon jest Confidence. Tutaj zostaniemy otoczone zapachem kwiatu Frangipani, energią owoców i nutą waniliowo-drzewną. To dla tych pań, które pragną się poczuć zmysłowo i chcą wiedzieć, że ta ich zmysłowość jednocześnie jest pociągająca i tajemnicza. Ostatnią propozycją z tej grupy zapachów jest Elegance. Tu z kolei został nam zaproponowany jaśmin, granat i drewno bursztynowe. Należy go użyć, jeśli chcemy mieć pewność, że na długo zapiszemy się w pamięci osób nam towarzyszących, które będą miały wdychać ten niesamowity zapach, otaczający naszą osobę. Możemy kupić jeden z nich, ten który najlepiej będzie do nas pasował, albo możemy kupić wszystkie i używać ich zależnie od naszego nastroju.

Niesamowity duet

Jeśli nie możemy się zdecydować co wybrać, to warto wiedzieć, że zapachy Eve Avon połączył dwa ze sobą. Możemy kupić perfum, który będzie miał jedno zamknięcie. Na jednym końcu tego zamknięcia będzie znajdowała się buteleczka Alluring a na drugim Confidence. Za każdym razem te dwa zapachy, uwodzicielski i zmysłowy, będziemy miały razem. To oznacza, że będziemy mogły użyć w każdej chwili tego, który najlepiej będzie do nas pasował. Taka buteleczka jest idealnych rozmiarów, a to oznacza, że spokojnie możemy ten zestaw zabrać ze sobą na wakacje i naprawdę korzystać z niego tak, aby czuć się jak najlepiej w zapachu, który będzie nas otaczał przez sporą część dnia. Bo tym, co mogą nam zaoferować zapachy Eve Avon, są nie tylko wspaniałe kompozycje zapachowe, ale również fakt, że zapach ten utrzymuje się bardzo długo, dzięki czemu przez większą część dnia, będzie dodawał nam zmysłowości i poczucia, że naprawdę możemy osiągnąć wszystko, co sobie założyłyśmy.

Warto zobaczyć jak prezentują się te zapachy Eve Avon, sprawdzić jak komponują się z naszą skórą. Im więcej będziemy na ten temat wiedzieć, tym większa będzie szansa, że łatwiej będzie nam się zdecydować, który z nich jest wręcz stworzony dla nas. Nie mniej, zawsze możemy używać każdego z tych trzech, albo zdecydować się na jeden konkretny i właśnie jego się trzymać.