Wbrew pozorom, panowie również zwracają ogromną uwagę na to, jakie zapachy się unoszą dookoła nich, jakie zapachy ich reprezentują i co one o nich mówią. Co prawda niechętnie się do tego przyznają, ale z pewnością zauważymy, że każdy z nich ma swoją określoną nutę zapachową, która podkreśla jego najsilniejsze cechy charakteru. Avon dobrze o tym wie i dokłada starań, aby panowie mieli w czym wybierać, jeśli zdecydują się na jego propozycje zapachowe.

Uwodzicielska męskość

Wielu panów ma swoje ulubione zapachy, których trzyma się od dłuższego czasu i którym są wierni. Dzieje się tak wtedy, gdy znajdą oni coś odpowiedniego, co faktycznie podkreśla ich charakter i idealnie pasuje do ich sylwetki. Dlatego też, warto wiedzieć, że zapach Avon Black Suede oferuje nam zapach uwodzicielskiej męskości, takiej od której nie można się oderwać i do której wzdycha większość pań. Jeśli do tego dodamy jeszcze wyważoną elegancję, to mamy przepis na mężczyznę sukcesu, który dobrze wie, czego chce. Jakie więc kompozycje zapachowe powinny się unosić dookoła takiego mężczyzny? Przede wszystkim: świeże zielone nuty, akord drzewny i skóra. Te zapachy powinny wybijać się spośród innych i zwracać na siebie największą uwagę otoczenia, ale to nie jedyne, które możemy spotkać, jeśli zdecydujemy się na zapachy Avon Black Suede.

Są idealnie dobrane

Warto mieć świadomość, że kompozycja w tym perfumie jest idealnie dobrana. Najpierw będzie docierał do nas zapach świeżej zieleni, która ma nas oszołomić, orzeźwić i spowodować, że staniemy się bardziej wyczuleni na to, co nastąpi później. W dalszej kolejności zostaniemy otoczeni akordem drzewnym, który sprawi że poczujemy niesamowite ciepło, utrzymujące się dookoła nas przez dłuższy czas. Na sam koniec pojawi się nuta eleganckiej skóry, pozostająca z nami najdłużej, bo i ujawniająca się najpóźniej. To eleganckie połączenie kompozycji sprawia, że zapachy Avon Black Suede świetnie sprawdzają się tak na co dzień, jak i na ważne okazje, a to też sprawia, że panowie tak chętnie po nie sięgają.

Nie tylko perfum

Jeśli chcemy, aby zapach Avon Black Suede został z nami na dłużej, to warto wiedzieć, że proponowany jest nam tutaj nie tylko perfum. Możemy się także zdecydować na kulkę, dezodorant, ale również na żel do mycia. W tym ostatnim przypadku zapach ten otuli całe nasze ciało i pozostanie z nami naprawdę długo. To oznacza, że naprawdę warto inwestować w cały zestaw, zwłaszcza jeśli pragniemy, aby ta kompozycja zapachowa unosiła się w naszym otoczeniu przez jak najdłuższy czas. Co więcej, warto tutaj podkreślić, że tego typu uzupełnianie się różnych kosmetyków, może sprawić, że jeszcze wyraźniej będziemy odczuwali dany zapach i jeszcze więcej będziemy w stanie z niego wydobyć.

Jeśli nie mieliśmy jeszcze okazji sprawdzić, jak prezentują się zapachy Avon Black Suede, to z pewnością najwyższy czas to zrobić. Może się wówczas okazać, że będziemy nim zachwyceni, a fakt, że wydobywa z nas mężczyznę eleganckiego i jednocześnie uwodzicielskiego, sprawia że uwielbiają go nie tylko panowie, ale również i panie.