Avon dba o swoje klientki, a to sprawia, że co jakiś czas mamy możliwość skorzystania z najnowszej ich oferty, w której pojawia się nowy zapach. Obecnie proponowany jest zapach Luminata, którego twarzą jest nowa ambasadorka Małgorzata Rozenek – Majdan. Warto sprawdzić z jakim zapachem mamy tutaj do czynienia, tak abyśmy mogły określić, czy jest to coś dla nas, czy takie połączenie będzie nam odpowiadało.

Nuta zapachowa

Jeżeli zastanawiamy się, z jakim połączeniem zapachów będziemy miały tutaj okazję się zetknąć, to warto wiedzieć, że jest to nuta kwiatowo – zielono – drzewna. Główne zapachy to: zmysłowa wanilia, biała peonia i soczysta gruszka. Do tego dochodzą jeszcze delikatne zapachy: zielonych liści, maliny, magnolii, irysa, białe nuty drzewa oraz piżma. To wszystko sprawia, że zaproponowany zapach, przeznaczony jest dla kobiet radosnych, promiennych, które chcą podkreślić swój wewnętrzny blask i dodać sobie pewności siebie. Świetnie sprawdzi się na każdy dzień, a dodatkowo będziemy mile zaskoczone jego trwałością.

Nie tylko perfumy

Jeśli chcemy zainwestować w zapach Luminata, to warto wiedzieć, że nabyć możemy nie tylko perfum, ale również balsam i perfumetkę. Dzięki temu, zapach ten będziemy mogły mieć zawsze przy sobie, tak aby przedłużyć jego działanie i w każdej chwili dodać sobie pewności. Co więcej, jeżeli po kąpieli użyjemy balsamu Luminata, to nie dość, że będzie on nas otulał w ciągu dnia, to również w nocy będzie przyjemnie koił nasze zmysły, sprawiając że bez problemów będziemy mogły zasnąć.

Warto zobaczyć, co może nam zaoferować nowy zapach Avon. Będziemy przyjemnie zaskoczone nie tylko niesamowitą nutą zapachową, stworzoną przez najlepszego specjalistę na świecie, ale także jego nieprawdopodobną trwałością. To oznacza, że zapach ten będzie nam mógł towarzyszyć przez większość dnia, dodając nam pewności siebie i sprawiając, że nawet najcięższe wyzwania, będą nam się wydawały niezwykle proste i przyjemne. Z zapachem Luminata będziemy mogły osiągnąć naprawdę wiele.