Jesteśmy pewni siebie, śmiało dążymy do osiągnięcia sukcesu, który po prostu nam się należy? Jeśli tak, to warto sięgnąć po zapach, który to podkreśli i pokaże, że naprawdę wiemy, co chcemy w życiu osiągnąć. Avon wie, co potrzeba takim pewnym siebie ludziom i co więcej, proponuje im zapach, który faktycznie będzie potrafił świetnie tą pewność siebie podkreślić.

Dla nie j i dla niego

Sukces osiągają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Avon dobrze o tym wie, dlatego w jego propozycjach możemy znaleźć zapach Luck Limitless dla niej i dla niego. To oznacza, że każdy może w odpowiedni sposób podkreślić, że dla niego nie ma rzeczy niemożliwych i pewnie idzie po to, co mu się należy. Dla pań mamy tutaj nutę zapachową złożoną z: pomelo, passiflory oraz bursztynu diamentowego. W zapachu dla panów, przeważającą nutę stanowi: akord lucky bamboo, gałka muszkatołowa i drewno bursztynowe.

Długotrwały zapach

To co oferują nam te dwa zapachy, to nie tylko poczucie sukcesu i tego, że wszystko jest możliwe. Zapach Luck Limitless dla niej i dla niego, to również długotrwałe utrzymywanie się zapachu na ciele, co sprawi, że cały czas będzie nam on przypominał, że możemy wszystko. Wystarczy tylko odrzucić nasze ograniczenia, a będziemy mogli bez problemów sięgnąć po sukces, który nam się należy.

Wyrazisty zapach, pokazujący, że jesteśmy osobami pewnymi siebie. To z pewnością zapach Luck Limitless. Jego mgiełka unosząca się dookoła nas, będzie pokazywała całemu światu, że dobrze wiemy, czego chcemy od życia i że potrafimy do tego nieustannie dążyć.