Avon lubi zaskakiwać, dlatego też co jakiś czas możemy się spotkać z nowymi zapachami, których do tej pory jeszcze w ich kolekcji nie było. To oznacza, że naprawdę warto się z nimi zapoznać, bo może się okazać, że wówczas trafimy na coś, co jeszcze lepiej będzie podkreślało nasz charakter i pokaże jakie jesteśmy. Co więcej, te kompozycje zapachowe zazwyczaj są tak ciekawe, że naprawdę warto się im przyjrzeć, bo nawet jeśli nie będą do nas pasowały, to będziemy miały okazję przekonać się, jak niezwykłe zapachy można ze sobą łączyć.

Orzeźwiająca orientalność

Warto wiedzieć, że w swoich propozycjach Avon może nam pokazać orzeźwiającą orientalność. Trochę egzotyczną, trochę tajemniczą, a jednocześnie taką, która będzie nam oferowała coś nowego, coś co z pewnością spełni nasze oczekiwania. Taki jest właśnie zapach Avon Imari Elixir, który cechuje: róża, jeżyna i wanilia, a to wszystko sprawia, że wokół nas będzie się unosił zapach kobiety, która bardzo dobrze wie czego chce.

Przyjemna kompozycja

Możemy być pewne, że zapach Avon Imari Elixir to przyjemna kompozycja, która opierając się na bazie orientalno-kwiatowej zapewni nam niesamowite odświeżenie. Warto się jej przyjrzeć, zwłaszcza że idealnie będzie się sprawdzała na co dzień, a więc warto ją mieć zawsze przy sobie.

Koniecznie zobaczmy, co mogą nam zaproponować te zapachy Avon. Może się okazać, że podkreślenie naszej natury będzie znacznie prostsze niż pierwotnie nam się wydawało i co więcej, że naprawdę dobrze będziemy się czuły w danym zapachu