Są osoby do których idealnie pasują orientalne zapachy, takie które będą dookoła nich unosiły aurę egzotyczności i czegoś rzadko spotykanego. Jeśli właśnie takiego zapachu potrzebujemy, jeśli czujemy, że mamy w sobie tą egzotyczną dzikość i tajemniczość, to z pewnością idealny będzie dla nas zapach Avon Alpha. Warto mu się dokładnie przyjrzeć, aby móc ocenić, czy to faktycznie jest to, czego do tej pory szukałyśmy.

Jego orientalna nuta nas zaskoczy

Jeśli zastanawiamy się, co sprawia, że zapach Avon Alpha jest tak egzotyczny i orientalny, to warto wiedzieć, że sprawiła to, jego niesamowita kompozycja zapachowa. Będziemy tutaj miały do czynienia z: dojrzałymi malinami, delikatną lilią wodną i piżmem. Ta kompozycja sprawi, że jednocześnie będziemy czuły się niezwykle lekko, letnio i delikatnie, a z drugiej będziemy roztaczały dookoła siebie woń egzotycznej tajemniczości, która jest trochę dzika i która świetnie wie, czego chce.

Dla zdecydowanych pań

Z pewnością ten zapach będzie idealny dla zdecydowanych pań, dla takich, które naprawdę dobrze wiedzą czego chcą i pragną to podkreślić unoszącym się dookoła nich zapachem. Co więcej taki zapach doda im energii, pewności siebie i sprawi, że w odpowiednim momencie, będą potrafiły pokazać swoje pazurki.

Koniecznie zobaczmy, co konkretnie może nam zaproponować zapach Avon Alpha i czy jest on dokładnie tym, czego do tej pory poszukiwałyśmy. Może się okazać, że jeśli go poznamy, nie będziemy już szukały niczego innego, bo on będzie do nas pasował idealnie.