Zbliża się ten wyjątkowy okres w roku przepełniony zapachem przypraw korzennych, pomarańczy i domowych wypieków. W mieszkaniach ponownie zawita leśny aromat świeżo ściętej choinki udekorowanej najróżniejszymi ozdobami, a stół zapełni się tradycyjnymi potrawami i pysznymi smakołykami. Ponownie jak co roku pojawia się problem znalezienia odpowiednich prezentów dla członków rodziny, przyjaciół i współpracowników. W takiej sytuacji niezastąpione staną się produkty AVON, które można doskonale dopasować do każdej osoby.

Niespodzianki pod choinkę AVON

Firma AVON w świątecznych odsłonach katalogów przygotowała niezwykłe zestawy, bonusy i promocje nie tylko dla normalnych klientów, ale również dla swoich konsultantek. Program “1+1” w katalogu 16 i 17 umożliwia Ci otrzymanie dodatkowego, wybranego zapachu gratis przy zakupie innego objętego promocją. Ponadto w ofercie AVON z okazji świąt pojawiły się całkowite nowości: zapachy Mesmerize RED, karnawałowa kolekcja LUXE, oraz ubrania i dodatki. Przedświąteczne katalogi przepełnione są również bogatymi zestawami perfum,  kosmetyków, akcesoriów i dodatków modowych w niebywale atrakcyjnych cenach z rabatami sięgającymi nawet 70%. Mając dostęp do takiej oferty ciężko przejść obok obojętnie.

Święta z AVON dla konsultantki

Gdy już tylko zarejestrujesz się i zostaniesz konsultantką uzyskasz dostęp do wyjątkowych promocji skierowanych właśnie dla konsultantek. Po rozpoczęciu współpracy z AVON otworzą się przed Tobą wrota niezwykłych okazji i promocji. Jako konsultantka nie tylko możesz zamawiać produkty z rabatem, ale możesz również brać udział w specjalnych programach i zawsze kupujesz w atrakcyjnych cenach. W okresie okołoświątecznym AVON przygotował dla Ciebie szereg niespodzianek, a w tym: szansa na dodatkowe zyski, dzięki wielkim rabatom na świąteczne zestawy kosmetyków i perfum, możliwość zdobycia świetnego wypiekacza do muffinek, przepiękne torby prezentowe, niezwykłe nowości wśród zapachów oraz wiele, wiele więcej. Ponadto możesz zamówić niedostępne jeszcze premierowe produkty i te cieszące się popularnością z poprzednich katalogów, które normalnie nie są już dostępne. Święta to doskonała pora na zwiększenie dochodów, a wysokiej jakości produkty AVON to idealny prezent dla każdego.

Odwiedź sklep avon