fbpx

Avon lubi rozpieszczać swoje klientki. Ten rok obfituje w dużą dawkę nowości, w tym zapachów, czy produktów pielęgnacyjnych. Kolejnym innowacyjnym kosmetykiem, który będzie dostępny już w kampanii numer 5 jest rozświetlająco-odmładzające serum do twarzy z 10% witaminą C w opatentowanej i unikalnej formule.

Dla kogo rozświetlająco-odmładzjące serum AVON?

To wyjątkowe serum pochodzi ze znanej serii kosmetyków Anew. Przeznaczone jak dla wszystkich kobiet niezależnie od wieku. Serum Avon znakomicie sprawdzi się jeżeli cera wygląda na zmęczoną, taką która potrzebuje rewitalizacji i odmłodzenia. Efekty będą widoczne już po pierwszym użyciu, a samo serum od Avon może być stosowane na każdy rodzaj skóry.

Efekty i siła witaminy C

Rezultaty widoczne są już po pierwszym użyciu. Dzięki rozświetlająco-odmładzającemu serum do twarzy z witaminą C od Avon, skóra na twarzy staje się widocznie gładsza i wypoczęta. Od razu sprawia wrażenie rozświetlonej i zdrowej. Przy regularnym stosowaniu możemy zaobserwować poprawę i udoskonalenie struktury skóry, a także zdecydowanie młodszy wygląd, który przełoży się też na lepsze samopoczucie. Ten kosmetyk od Avon z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Sposób użycia

Serum rozświetlająco-odmładzające z witaminą C od Avon, jest niezwykle wydajne. Wystarczą 1 lub 2 krople nałożone pod krem, na oczyszczoną skórę, by cieszyć się fantastycznymi efektami. Warto pamiętać też o stosowaniu kremu z filtrem, jeżeli będziemy wystawiać skórę twarzy na działanie promieni słonecznych.