fbpx

Program PiN, czyli Punkty i Nagrody to nic innego jak możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród podczas regularnych zakupów produktów AVON. W programie mogą wziąć udział aktywne konsultantki, które zarejestrowały się w programie PiN w Strefie Konsultantki na stronie AVON. PiN oferuje 3 poziomy wyjątkowych nagród, które zależne są od ilości zebranych punktów. Ponadto osoby należące do Klubu Róży otrzymują dostęp do dodatkowych 3 poziomów i szansę na dodatkowe 4000 punktów PiN.

PiN Edycja Zimowa

Nowa edycja programu niewiele różni się od poprzednich wersji, wciąż sama decydujesz kiedy chcesz zbierać punkty i kiedy je wymieniać. Jedyna zmiana to jeszcze większa pula nagród do zdobycia. Tegoroczna edycja zimowa będzie trwać od kampanii 14/2017 do 4/2018 (16/2017 do 6/2018 dla okręgów prognozujących), a zdobyte punkty możesz wymieniać najpóźniej do kampanii 5/2018 (7/2018). Pamiętaj, że musisz się zarejestrować w programie PiN zanim zaczniesz zbierać punkty, odpowiednią zakładkę znajdziesz w Strefie Konsultantki na stronie AVON. Jeśli masz jakieś pytania – nie wahaj się i skontaktuj z Liderem AVON.

Trzy poziomy nagród

W programie PiN AVON dostępne są 3 typy nagród, które dzielą się na poziomy.

  • Poziom 1200 punktów – są to głównie gadżety, akcesoria sprzedażowe, kosmetyki, zapachy i zestawy produktów.
  • Poziom 2650 punktów – są to atrakcyjniejsze nagrody. Znajdziemy wśród nich piękną biżuterię, wysokiej klasy sprzęt do higieny i pielęgnacji oraz produkty wyposażenia domu i kuchni.
  • Poziom 31300 punktów – najwyższa grupa punktowa. Nagrody z tej kategorii to ekskluzywna biżuteria, małe AGD, zestawy sztućców i dodatki modowe.

Ponadto dla konsultantek należących do Klubu Róży, oprócz możliwości zdobycia 4000 punktów, istnieją dodatkowe 3 progi punktowe 4500, 5500 i 6000 punktów. Wśród nagród można znaleźć specjalistyczne narzędzia kosmetyczne, bony do sklepów internetowych i wymarzone wakacje.