Poniższy artykuł ma tylko charakter podglądowy. Program PIN nie jest już realizowany. Aktualnie zastąpił go AVON NAGRADZA, który oferuje różnego rodzaju profity uzależnione od poziomu na którym się znajdziemy. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału. 

Program PiN, czyli Punkty i Nagrody to nic innego jak możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród podczas regularnych zakupów produktów AVON. W programie mogą wziąć udział aktywne konsultantki, które zarejestrowały się w programie PiN w Strefie Konsultantki na stronie AVON. PiN oferuje 3 poziomy wyjątkowych nagród, które zależne są od ilości zebranych punktów. Ponadto osoby należące do Klubu Róży otrzymują dostęp do dodatkowych 3 poziomów i szansę na dodatkowe 4000 punktów PiN.

PiN Edycja Zimowa

Nowa edycja programu niewiele różni się od poprzednich wersji, wciąż sama decydujesz kiedy chcesz zbierać punkty i kiedy je wymieniać. Jedyna zmiana to jeszcze większa pula nagród do zdobycia. Tegoroczna edycja zimowa będzie trwać od kampanii 14/2017 do 4/2018 (16/2017 do 6/2018 dla okręgów prognozujących), a zdobyte punkty możesz wymieniać najpóźniej do kampanii 5/2018 (7/2018). Pamiętaj, że musisz się zarejestrować w programie PiN zanim zaczniesz zbierać punkty, odpowiednią zakładkę znajdziesz w Strefie Konsultantki na stronie AVON. Jeśli masz jakieś pytania – nie wahaj się i skontaktuj z Liderem AVON.

Trzy poziomy nagród

W programie PiN AVON dostępne są 3 typy nagród, które dzielą się na poziomy.

  • Poziom 1200 punktów – są to głównie gadżety, akcesoria sprzedażowe, kosmetyki, zapachy i zestawy produktów.
  • Poziom 2650 punktów – są to atrakcyjniejsze nagrody. Znajdziemy wśród nich piękną biżuterię, wysokiej klasy sprzęt do higieny i pielęgnacji oraz produkty wyposażenia domu i kuchni.
  • Poziom 31300 punktów – najwyższa grupa punktowa. Nagrody z tej kategorii to ekskluzywna biżuteria, małe AGD, zestawy sztućców i dodatki modowe.

Ponadto dla konsultantek należących do Klubu Róży, oprócz możliwości zdobycia 4000 punktów, istnieją dodatkowe 3 progi punktowe 4500, 5500 i 6000 punktów. Wśród nagród można znaleźć specjalistyczne narzędzia kosmetyczne, bony do sklepów internetowych i wymarzone wakacje.