W ostatnim czasie sporo mówi się o wykonywaniu swojej pracy w domu. Oczywiście nie zawsze jest taka możliwość, aby pracę na etacie przenieść do domu i wykonywać ją zdalnie. Jednak zawsze jest możliwość podjęcia pracy dodatkowej i wykonywanie jej tylko w zaciszu własnego domu. W tym artykule przedstawię Wam kilka sposobów na dodatkowy zarobek za pomocą pracy zdalnej.

Czym jest praca zdalna?

To zajęcie, które pozwala pracować z dowolnego miejsca. Do takiej pracy potrzebujemy komputera/laptopa/tabletu i najczęściej dostępu do internetu. Oczywiście ważne jest też odpowiednie miejsce. Nie musi to być koniecznie w domu. Praca zdalna ma tą zaletę, że można ją wykonywać tak na prawdę z każdego miejsca np. w pociągu, w restauracji czy tam gdzie aktualnie przebywamy. Home office jest idealnym rozwiązaniem np: dla matek z małymi dziećmi, które chcą pracować, ale nie mają z kim zostawić dzieci, lub dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą wykonywać pracy w firmie.

Propozycje pracy zdalnej

Internet daje nam możliwość bardzo dużo możliwości jeśli chodzi o pracę zdalną i dodatkowe zarobki. Są specjalne grupy i fora ma których można znaleźć ogłoszenia osób, którzy taką pracę oferują. Jest w czym wybierać. Czasami wymagane jest doświadczenia, jednak do większości czynności nie jest ono wymagane. Możemy prowadzić strony na facebooku, przepisywać teksty, pisać artykuły, udzielać korepetycji on-line, czy zostać konsultantką lub liderem w Avon. Wszystkie te zajęcia można wykonywać zdalnie, nie potrzebujemy nawet wychodzić z domu, a dodatkowo daje nam to możliwość podszkolenia się w czynnościach, które z pewnością w przyszłości przydadzą nam się w innych zleceniach, bo pracę zdalną można wykonywać zawsze w wolnych chwilach.

Praca jako konsultantka Avon

Jedną z możliwości dodatkowego zarobku, a co ważne pracy zdalnej daje nam firma Avon. Są tutaj dwie ścieżki współpracy, czyli konsultantka zwana też ambasadorką, lub lider czyli opiekun konsultantek. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego, ale nie każdy na początku chce działać podwójnie. Warto zacząć od bycia konsultantką Avon. Na czym to polega? Konsultantka kupuje produkty ze zniżką, a sprzedaje je w cenach katalogowych. Różnica miedzy ceną zakupu a ceną sprzedaży jest właśnie zarobkiem. Bycie konsultantką, to praca dodatkowa i bez problemu można ją wykonywać zdalnie. Potencjalnym klientom można wysyłać link do swojego i-katalogu, dzięki czemu nie musimy nawet wychodzić z domu, żeby przyjąć zamówienie. Dodatkowo będąc konsultantką Avon, możemy odbierać fantastyczne nagrody za zamówienia, które możemy zatrzymać dla siebie lub odsprzedać i dodatkowo zarobić.

Praca jako Lider Avon

Jeżeli praca konsultantki sprawia Ci dużo przyjemności, to na pewno bycie liderem także da Ci mnóstwo satysfakcji. Lider Avon, to osoba która buduje swój własny zespół konsultantek i pomaga im rozwinąć skrzydła. Jest to praca, którą z powodzeniem można wykonywać w zaciszu własnego domu i wtedy kiedy mamy na to czas. Lider zarabia na podstawie atrakcyjnego planu, który z pewnością będzie dla Ciebie świetną motywacją. Im więcej osób wprowadzisz do swojego zespołu i im większe zrobią one zamówienie, tym Twoje wynagrodzenie także będzie wyższe. Avon daje swoim liderom bardzo dużo możliwości rozwoju i zdobycia dodatkowych profitów. Będąc liderem Avon możesz wziąć udział w programie samochodowym, czy wystartować w programie VIP dla najlepszych. Całą pracę ze spokojem możesz wykonywać zdalnie, a wszelkie szkolenia, czy kontakt ze swoimi konsultantkami możesz mieć przez komunikatory, telefon czy przez e-mail.