fbpx

Jeżeli szukamy ciekawych możliwości zarabiania pieniędzy. Takich, które pozwolą nam osiągać naprawdę spore kwoty, a do tego chcemy sami decydować kiedy i ile pracujemy, to powinniśmy zobaczyć, na czym polega praca konsultantki Avon. Może się okazać, że jeśli przyjrzymy się bliżej, to będziemy przekonani, że jest to właśnie oferta najlepsza dla nas. Gdzie sami decydujemy o wielu rzeczach, gdzie od nas zależy sposób zdobywania klientów, a co się z tym wiąże, gdzie sami decydujemy, ile tak naprawdę zarobimy.

Jak to wszystko wygląda?

Z pewnością jesteśmy ciekawi na czym polega taka praca i w jaki sposób będzie się ona odbywała. Warto wiedzieć, że co trzy tygodnie będziemy mieli do dyspozycji nowy katalog produktów Avon. To właśnie na nim będzie się opierała nasza współpraca, to ten katalog będziemy pokazywać naszym klientom i na jego podstawie będą oni dokonywali zakupów. Od nich będziemy otrzymywać listę produktów, które będą chcieli zamówić – czy to na kartce, e-mailem, telefonicznie czy poprzez stronę Avon z naszym sklepem. Następnie będziemy zamawiać dane produkty przez swoje konto konsultanta, gdzie do zamówienia będziemy mogli dołożyć nie tylko kolejne katalogi, ale również produkty demo mające się pojawić w następnym katalogu, jak i takie, które mogą być pomocne w sprzedaży, jak chociażby różnego rodzaju próbki. Jednak zanim będziemy mogli składać nasze zamówienia jako konsultanci Avon, na początek będziemy musieli się zarejestrować. Można to zrobić w prosty sposób, wchodząc na ich stronę i wypełniając odpowiedni formularz. Wówczas otrzymamy swojego lidera, który będzie nad nami czuwał i który w razie potrzeby, zawsze będzie służył pomocą. Rejestracja nie zabiera wiele czasu, a dodatkowo wszystko możemy zrobić przez internet, co sprawia, że możemy ją przeprowadzić w najbardziej dogodnym dla nas czasie. Co więcej, jest całkowicie darmowa i nie musimy się niczego obawiać.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Jeśli poważnie zastanawiamy się nad dołączeniem do grona konsultantów Avon, to musimy wiedzieć, że nie tylko rejestracja jest darmowa. Późniejsza przynależność do tej grupy również. Nie ma żadnych narzuconych form sprzedaży, nie ma ustalonych minimalnych wartości sprzedażowych, a to oznacza, że nikt nas nie będzie rozliczał z tego, jakiej wartości są nasze zamówienia. Jeśli z jakiegoś powodu nie złożymy w ogóle zamówienia, to nic się nie stanie, nie będą w stosunku do nas wyciągnięte żadne konsekwencje, a jedynymi stratnymi będziemy my, bo nic wówczas nie zarobimy. Co więcej, sami decydujemy w jaki sposób chcemy zarabiać, gdzie chcemy zdobywać nowych klientów i w jaki sposób chcemy im prezentować oferowane przez nas produkty. Warto zaangażować się we współpracę z Avon, bo dzięki odpowiednio wysokim zamówieniom, możemy otrzymywać rabaty od 20-40%. Oczywiście im większe będzie nasze zamówienie, tym większy będzie otrzymany rabat, a to oznacza, że tym większa kwota będzie zostawała w naszym portfelu. Jeśli osiągniemy najniższy próg rabatowy, to możemy liczyć na to, że zarobimy kilkanaście złotych. Jeżeli jednak naprawdę mocno się zaangażujemy i osiągniemy wartość zamówienia na poziomie kilku tysięcy złotych, to możemy być pewni, że w naszym portfelu zostanie nawet około 1000 zł, a dla takiej kwoty z pewnością warto się postarać i zrobić wszystko, aby te nasze zamówienia były jak największe.

Na co możemy liczyć?

Chociaż Avon nie nakłada na nas żadnych sposobów pracy, ani nie wymusza na nas określonych wysokości sprzedaży, to jednak warto wiedzieć, że nie jesteśmy tutaj pozostawieni sami sobie i możemy liczyć na jego wsparcie, na każdym etapie naszej działalności. Przede wszystkim na stronie Avon, będziemy mogli korzystać z różnych porad, filmików i pomysłów na zdobycie oraz utrzymanie klienta. To właśnie tam też, znajdziemy wszystkie niezbędne informacje na temat ich produktów, sposobów ich używania, a także programów z nagrodami, z których mogą korzystać konsultantki na każdym etapie współpracy. Jeśli będziemy potrzebować jeszcze większej pomocy, to zawsze możemy się spotkać z naszym liderem grupy. To jemu podlegamy, to on jest za nas odpowiedzialny, a co się z tym wiąże, to do niego możemy się zwrócić, jeśli tylko mamy jakieś problemy, albo chcemy w realny sposób powiększyć grono swoich klientów, czy wielkość naszych zamówień. Dodatkowo z każdym nowym cyklem katalogów, będziemy otrzymywali gazetkę przygotowaną specjalnie z myślą o konsultantach. W niej znajdziemy najnowsze programy sprzedażowe, gdzie będziemy mieli wykazane, że sprzedaż określonej ilości konkretnych produktów, może oznaczać dodatkowy rabat w wysokości nawet kilkudziesięciu procent. Co więcej, będziemy mogli tam również liczyć na specjalne programy dla konsultantek, opierające się na wielkości sprzedaży. Jeśli uzyskamy sprzedaż wyznaczoną dla danego katalogu, to może się okazać, że będziemy mogli za symboliczną złotówkę zamówić określony produkt: perfum, krem czy pomadkę. Poza tym, pojawiają się programy, które trwają przez kilka katalogów, a jeśli spełnimy wszystkie wymagania, to może się okazać, że zdobędziemy niezbędne punkty, które będzie można wymienić na konkretne nagrody, takie jak: mikser, zestaw do kawy, albo firmowe gadżety. Warto się więc przyjrzeć tego typu propozycjom, bo może się okazać, że możemy dzięki nim naprawdę wiele zyskać i mogą się one okazać dodatkową gratyfikacją. Z tego typu programów można korzystać już od samego początku, a dla nowych konsultantek proponowany jest program z nagrodami, w którym przez pierwsze katalogi mogą otrzymać bardzo ciekawe produkty, pod warunkiem, że wielkość ich zamówień stopniowo będzie się zwiększała.

Możliwość awansu

Warto sobie również zdawać sprawę z tego, że Avon to także możliwość awansu. Jeżeli nasze zamówienia będą cały czas utrzymywały się na wysokim poziomie, to może się okazać, że zostanie nam zaprezentowana oferta, w której będziemy mogli zostać liderem. Wówczas nie tylko będziemy mogli składać zamówienia od których będziemy otrzymywać określony procent. Będziemy również mogli budować swój zespół, będziemy pozyskiwać nowe konsultantki, które będą chciały z nami współpracować. To oznacza, że nie tylko będziemy za nie odpowiedzialni i będziemy musieli im oferować naszą pomoc w razie potrzeby, ale także będziemy otrzymywać procent od wielkości zamówień, jakie złoży cały nasz zespół. To oznacza, że im więcej będziemy mieli pod sobą konsultantów, im większe będą składane przez nich zamówienia, tym większy będzie nasz zarobek i tym bardziej będzie nam się opłacała taka współpraca.

Musimy mieć klientów

Nie ma znaczenia czy chcemy zarabiać jako konsultant, czy budować nasz zespół jako lider. Zawsze musimy mieć klientów, którzy będą u nas składać swoje zamówienia, bo bez tego, nie będziemy w stanie nic zdziałać. Dlatego też, warto się zastanowić, komu i gdzie możemy pokazywać swoje katalogi. Najlepiej będzie zacząć od rodziny i znajomych, bo ich najlepiej znamy i najłatwiej będzie nam doradzić, co będzie dla nich odpowiednie. Następnie możemy katalogi proponować ludziom stojącym razem z nami w kolejce, rodzicom będącym ze swoimi dziećmi na placu zabaw. Możemy także ofertę Avon prezentować w internecie, na różnych portalach społecznościowych, dzięki czemu będziemy mogli dotrzeć do naprawdę sporego grona. Co więcej, możemy także organizować specjalne pokazy, na które będziemy zapraszać różne osoby i na których będziemy prezentować produkty Avon z możliwością ich wypróbowania. A jeśli nie chcemy od razu zaczynać od pokazów, to na początek możemy przygotować profesjonalne stoisko w najczęściej odwiedzanych miejscach, gdzie będziemy proponować ludziom zapoznanie się z produktami, które oferujemy. Jest wiele różnych sposobów na pozyskanie nowych klientów i utrzymanie tych starych. To ważne, bo im większa będzie ich ilość, tym łatwiej będzie nam uzyskiwać zamówienia na wysokim poziomie, nawet jeśli każdy z klientów złoży zamówienie tylko na kilkanaście złotych. Jednak ilość tych zamówień, będzie powodowała, że całe nasze zamówienie będzie naprawdę duże, a co się z tym wiąże, będziemy mogli się cieszyć z naprawdę sporych zarobków.

Avon to ciekawa propozycja

Jeśli chcemy zarabiać konkretne pieniądze, ale w taki sposób jak chcemy, kiedy chcemy i gdzie chcemy, to z pewnością oferta Avon będzie dla nas najlepsza. Mamy tutaj wiele różnych możliwości, nikt nam nie narzuca określonych sposobów pracy, jak i wysokości zamówień, a to oznacza, że wszystko będziemy mogli dopasować pod siebie. Poza tym, Avon daje nam możliwość nie tylko zarobienia realnych pieniędzy i pozyskania różnego rodzaju nagród, ale daje nam również możliwość awansowania, tak abyśmy mogli budować własny zespół i nim zarządzać. A im lepiej to zarządzanie będzie nam wychodziło, tym większa będzie szansa, że będziemy w stanie zarabiać jeszcze większe pieniądze. O tym, że warto związać swoją karierę zawodową z tą firmą, mogą świadczyć różnego rodzaju opinie, które potwierdzają, że jest to rzetelna firma, która ma nam naprawdę wiele do zaproponowania. Tutaj możemy liczyć na wsparcie, jeśli będziemy go potrzebować, ale jeśli będziemy chcieli, to wszystko będziemy mogli robić po swojemu. Nie ma ukrytych opłat czy zobowiązań na wypełnienie których musimy się zgodzić. Tylko od nas będzie zależało to, jak chcemy pracować, gdzie i ile chcemy zarabiać. Jednak pamiętajmy, że im większe będzie nasze zaangażowanie, tym większe będą nasze zamówienia, a to z kolei będzie oznaczało, że tym większe będą nasze zarobki.

Współpraca z Avon może być łatwa, przyjemna i przynosząca naprawdę spore profity. Wystarczy, że się do tego odpowiednio przygotujemy i skorzystamy z różnego rodzaju pomocy, które dostępne są na stronie tej firmy. Nikt nam tutaj niczego nie narzuca, ale jednocześnie nie jesteśmy zostawieni sami sobie i jeśli tylko będziemy potrzebowali wsparcia, czy to w zdobyciu nowych klientów czy utrzymaniu starych, to z pewnością będziemy mogli na takie wsparcie liczyć. Im szybciej zaczniemy współpracę z Avon, tym szybciej zaczniemy zarabiać.