Wakacje to szczególny czas. Z  jednej strony chcielibyśmy zwolnić, wypocząć, skorzystać z pięknej pogody. Z drugiej strony, wycieczki, spotkania z przyjaciółmi i większa aktywność poza domem, sprawiają że przydałoby się więcej pieniędzy. Na szczęście możemy skorzystać z propozycji, która z jednej strony pozwoli nam zyskać dodatkowe pieniądze, a z drugiej nie będzie wymagała od nas siedzenia w firmie i spędzania długich godzin na wykonywaniu żmudnych czynności.

Każdy może pracować w Avon

Jeżeli szukamy pracy na wakacje. Takiej, która z jednej strony pozwoli nam zarobić realne pieniądze, a z drugiej nie będzie wymagała od nas przesiadywania cały czas w zamknięciu, to z pewnością powinniśmy spojrzeć na ofertę z Avon. Możemy tutaj zapisać się do grona konsultantów tej firmy i sprzedawać jej kosmetyki. Jest to praca zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dla młodych i starszych, dla tych którzy pracują i szukają dodatkowego zajęcia, jak i dla tych, którzy stałej pracy nie posiadają. To co przyciąga do Avon to fakt, że sprzedajemy kosmetyki wysokiej jakości, które są dobrze znane – a więc nie będziemy mieli problemów, ze zdobyciem klientów. Do tego jeszcze z każdej uzyskanej sprzedaży odpowiedni procent kwoty zostaje w naszej kieszeni. Tak więc, składając zamówienie między 0 a 159,99 zł możemy liczyć na zarobek w okolicach 20 – 25 zł. Ale składając zamówienie za 560-1059,99 zł, w naszej kieszeni zostanie już tych pieniędzy między 168 – 317 zł. Co więcej, przy zamówieniu powyżej 3000 zł możemy liczyć już na zarobek w okolicach 1200 zł, a taka kwota z pewnością pozwoliłaby na większe skorzystanie z wakacyjnych ofert. Tym bardziej, że katalogi w Avon pojawiają się co 3 tygodnie, a więc co 3 tygodnie mamy możliwość dołożyć do naszego domowego budżetu dodatkowe pieniądze.

Wygoda pracy

Ale same finanse to nie wszystko, co może nam zaproponować Avon. Powinniśmy tutaj wiedzieć, że możemy liczyć na przyjemną pracę i to my sami będziemy decydować, kiedy i w jaki sposób chcemy ją wykonywać. Możemy ogłaszać się w internecie, oferując różne produkty tej firmy. Możemy reklamować się na spotkaniu u babci, podczas pogaduszek z koleżankami, albo zabrać katalog do pracy. Co więcej, jeśli chcemy możemy zorganizować specjalne pokazy u siebie w domu, albo rozstawić się ze specjalnym stoiskiem na jakimś festynie, czy w centrum handlowym. Wszelkie sposoby, które będą mogły nam pomóc w zdobyciu stałych klientów, będą tutaj dozwolone. Pracujemy więc tak jak chcemy, kiedy chcemy i praktycznie w ogóle się przy tym nie męcząc. Jeśli do tego, sami będziemy korzystać z tych produktów, które zachwalamy, to będzie istniała większa szansa na to, że tych klientów będziemy zdobywać stosunkowo łatwo i szybko.

Zamówienie złożymy w każdym miejscu

Planujemy wakacyjny wyjazd i obawiamy się, że nie będziemy mieli jak zamówić produktów, które zostaną zakupione przez naszych klientów? Nic nie stoi na przeszkodzie. Rejestrując się jako konsultant, uzyskamy dostęp do specjalnej strony, na której będziemy składać zamówienie. To oznacza, że będziemy je mogli składać w dowolnym miejscu, tam gdzie akurat będziemy. Dodatkowo sami decydujemy, w jaki sposób paczka ma do nas dotrzeć, a to będzie oznaczało, że będziemy mogli ją nadać na konkretny adres, odebrać w paczkomacie, albo zlecić jej dostarczenie na pocztę. Możliwości jest tutaj naprawdę wiele, a to oznacza, że nawet nasz wakacyjny wyjazd, nie przeszkodzi nam, w zarabianiu dodatkowych pieniędzy.

Warto zobaczyć, co konkretnie oferuje Avon. Poza wynagrodzeniem pieniężnym, możemy tutaj liczyć na różnego rodzaju szkolenia online i stacjonarne, na specjalne pokazy, na pomoc lidera grupy. A jeśli okaże się, że ta nasza sprzedaż jest na wysokim poziomie, a dodatkowo po zakończeniu wakacji, nadal będziemy chcieli ciągnąć przygodę z Avonem, to będziemy mogli to robić. Może się też okazać, że osiągniemy taki poziom, że zostanie nam zaproponowany awans, a to już będzie się wiązało z dodatkowymi gratyfikacjami, które także pomogą nam podreperować domowy budżet.