Czy można połączyć swoje hobby, to co lubimy najbardziej z pracą zarobkową? Nie każdy ma taką możliwość. Jeżeli jednak kochasz kosmetyki, makijaż jest Twoją pasją, znasz aktualne trendy panujące w modzie, to jesteś szczęściarą! Swoją pasję możesz przełożyć także na pracę.

Ambasadorka Avon – kim jest?

To osoba, która reprezentuje jedną z najlepszych marek kosmetycznych na świecie. Ambasadorka nie tylko przyjmuje i wysyła zamówienia swoich klientów. To osoba, która potrafi doradzić w kwestii doboru odpowiedniego produktu. Jest osobą otwartą na ludzi, która potrafi wskazać odpowiedni kierunek i nie boi się mówić głośno o swoich pasjach. Jeżeli kochasz kosmetyki i kontakt z ludźmi, to z pewnością rola Ambasadorki Avon jest dla Ciebie stworzona.

Praca w Avon

Kosmetyki nie mają przed Tobą tajemnic? Codziennie wykonujesz sobie makijaż i sprawia Ci to wielką przyjemność? Umiesz łączyć kolory i wiesz co aktualnie jest na topie? To doskonale! Idealnie sprawdzisz się w roli Ambasadorki Avon. Możesz robić to co kochasz, a przy tym zarobić na swojej pasji przyzwoite pieniądze. Wystarczy, że poświęcisz kilka godzin tygodniowo i zaangażujesz się w to zajęcie. Avon oferuje na prawdę duże możliwości rozwoju, a przy tym potrafi docenić ciężką pracę fantastycznymi programami motywującymi.

Połącz pracę i pasję

Avon daje Ci możliwość robienia tego co kochasz. Dlatego jeżeli poszukujesz zajęcia idealnego, to z pewnością trafiłaś w dobre miejsce. Realizuj się w tym co sprawia Ci przyjemność, dołącz do grona Ambasadorów Avon i ciesz się z przywilejów jakie niesie za sobą praca w Avon.