Stali i nowi klienci są niezbędni do osiągnięcia sukcesu w każdym biznesie, jednak wbrew popularnym poglądom klientów wcale nie trzeba szukać daleko. Najcenniejsi dla nas klienci są bliżej niż można by sądzić i najłatwiej ich zdobyć. Przygotowaliśmy dla was kilka cennych wskazówek jak przyciągnąć cennych pierwszych klientów i jak wykorzystać pozornie normalne sytuacje aby wypracować dodatkowy zysk.

Sprawdź najbliższe otoczenie

Zamiast od razu skakać na głęboką wodę i szukać potencjalnych klientów w całej Polsce, na początek warto zastanowić się, czy ktoś z Twojego otoczenia nie potrzebuje produktów AVON. Podstawą jest stworzenie listy potencjalnych klientów: mogą to być członkowie rodziny, którzy chętnie wesprą działalność nowej konsultantki lub przyjaciele i znajomi, którzy z pewnością skorzystają z łatwego dostępu do wysokiej jakości kosmetyków. Warto pamiętać, że zadowolony klient nie tylko zawsze wraca, ale również zapewnia nam darmową reklamę wśród swoich znajomych.

Okazja na wagę złota

Szansa na pozyskanie nowego klienta i dodatkowy zarobek może pojawić się w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto zawsze być przygotowanym. Normalne sytuacje takie jak spotkania rodzinne i ze znajomymi są dla Ciebie okazją na zaimponowanie przedsiębiorczością i przedstawienie oferty najnowszego katalogu co może prowadzić do zdobycia nowych zamówień. Również podczas zwykłej rozmowy o zainteresowaniach i zajęciach możesz wspomnieć, że jesteś konsultantką AVON. Jak widać okazji na dodatkowy dochód jest bardzo wiele, a każdy dzień przynosi coraz to nowsze.

Wykorzystaj potęgę Internetu

Internet to niezwykłe narzędzie, które jest popularne i zarazem proste w użyciu. Z pewnością korzystasz z różnych mediów społecznościowych tak jak setki tysięcy jeśli nie miliony potencjalnych klientów. Założenie strony na Facebooku nic nie kosztuje, a z pomocą znajomych możesz szybko wypromować swoją działalność i spotkać zainteresowane osoby, które potem możesz przekształcić w stałych klientów. Pamiętaj jednak, aby regularnie aktualizować stronę. Wpisy na stronie powinny być zwięzłe, rzeczowe i interesujące, ponadto intrygujące zdjęcie jest kluczowe jeśli chcesz przyciągnąć uwagę potencjalnych interesantów.

Dołącz do Nas test17538.futurehost.pl