Chciałabyś dołączyć do grona Ambasadorek Avon, ale jeszcze się wahasz? A może już się zarejestrowałaś, ale nie wiesz czy sobie poradzisz? Bez obaw. W Avon nie będziesz pozostawiona sama sobie. Pomożemy Ci na każdym etapie współpracy.

Od czego zacząć przygodę z Avon?

Przede wszystkim ważne jest, abyś zarejestrowała się przez formularz zgłoszeniowy. Następnie za pomocą otrzymanych danych musisz zalogować się na stronie Avon w strefie Konsultantki (Ambasadorki). Numer personalny otrzymasz w wiadomości e-mail, natomiast hasło w wiadomości SMS. Dlatego tak ważne jest, abyś podała prawidłowe dane.

Paczka powitalna

Jeżeli dołączyłaś do naszego zespołu możesz być pewna, że Lider skontaktuje się z Tobą, żeby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Oczywiście otrzymasz też od nas paczkę powitalną. Znajdziesz w niej darmowe katalogi, przydatne informacje oraz drobny upominek. Wszystko to pomoże Ci rozpocząć Twoją przygodę z Avon. Z otrzymaną paczką powitalną będzie Ci znacznie łatwiej zaplanować swoją pracę.

Jak zachęcić klientów?

Kosmetyki Avon są bardzo popularne nie tylko w Polsce. To z pewnością ułatwi Ci ich sprzedaż. Ważne jest, abyś zawsze miała przy sobie katalog, możesz wtedy w dowolnym miejscu zaprezentować ofertę Avon nawet przypadkowo poznanym osobom (np. w kolejce u lekarza, fryzjera czy kosmetyczki). Jeżeli sama używasz szminki czy perfum od Avon, pamiętaj żeby zawsze mieć je przy sobie. Będziesz mogła zaprezentować produkty potencjalnemu klientowi. Pamiętaj też, że w Avon możesz zamówić próbki. Warto mieć zawsze kilka przy sobie, będziesz wtedy mogła zachęcić klientów do zakupu.

Mamy nadzieję, że poradnik Ambasadorki Avon będzie dla Ciebie pomocny. Wszystkie dodatkowe informacje znajdziesz na naszym blogu.