Jeśli Twoją pasją są kosmetyki i chcesz współpracować ze znaną i cenioną firmą o zasięgu ogólnoświatowym to spełnieniem Twoich marzeń będzie praca jako konsultantka AVON. Marka AVON oferuje swoje produkty w aż 135 krajach na całym świecie i z roku na rok ta liczba się powiększa. Konsultantki tej renomowanej firmy mogą liczyć nie tylko na pełne wsparcie w postaci szkoleń i mentorów, ale również na atrakcyjne prezenty pomagające rozpocząć swoją przygodę z AVON. Nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji, wiedzy, doświadczenia czy specjalnych umiejętności. Nie czekaj! – od zostania konsultantką AVON dzielą Cię tylko 3 kroki!

Krok pierwszy – rejestracja

Pierwszym etapem jest wypełnienie formularza rejestracyjnego. W ciągu 24h Twoje konto zostanie przez nas zarejestrowane, a Ty otrzymasz swój indywidualny numer konsultantki AVON. Jeśli masz jakiekolwiek pytania wystarczy, że to zaznaczysz w formularzu rejestracyjnym, a my niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy i jeśli zajdzie taka potrzeba przeprowadzimy krok po kroku przez cały proces. Warto też zastanowić się czy chcesz rozpocząć jako konsultantka, zamawiając produkty dla siebie i swoich klientów, czy może jako lider i stworzyć własną grupę konsultantek.

Krok drugi – pierwsze logowanie

Kolejnym niezbędnym krokiem jest przejście przez proces pierwszego logowania z pomocą numeru personalnego AVON, który od nas otrzymasz. Jest on również wykorzystywany podczas budowania własnego zespołu. Po aktywowaniu konta otrzymasz pełen dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji platformy AVON i korzyści płynących z bycia konsultantką.

Krok trzeci – zamówienie

Ostatnim krokiem jest złożenie pierwszego zamówienia w serwisie. Warto wcześniej sprawdzić obowiązujące pakiety korzyści dla nowych konsultantek takie jak pakiet na start. Jeśli kiedykolwiek pojawią się jakieś pytania nie wahaj się z nami skontaktować.

Pamiętaj, że podczas współpracy z AVON nie jesteś zobowiązana do składania zamówień. Jeśli przez 3 miesiące nic nie zamówisz Twój status zmieni się na konsultantka – nieaktywna, a po roku bezczynności Twoje konto zostanie automatycznie usunięte. Współpraca z AVON to prosty i bezpieczny sposób na rozpoczęcie pracy zarobkowej.