Jedni uważają, że jeśli tylko ktoś chce i czuje się na siłach, to powinien otworzyć własny biznes. Inni mówią, żeby tego nie robić, bo to ciężka praca, dodatkowo nie wiadomo czy się uda, a koszty mogą przerosnąć to, co uda nam się zarobić. My znowu chcielibyśmy sami decydować o tym, jak i ile pracujemy, bez szefa, który ciągle zagląda nam przez ramię. Jak się okazuje, można zacząć pracować w taki sposób, aby mieć swój biznes i ewentualne straty ograniczyć do minimum. Wystarczy tylko, że podejmiemy współpracę z Avon i wszystko będzie możliwe.

Plusy takiej pracy

Jeśli zastanawiamy się, jakie możemy mieć plusy ze współpracy z Avon, to warto wiedzieć, że jest ich sporo. Sami ustalamy w jakich godzinach chcemy pracować i ile czasu chcemy na taką współpracę poświęcić. Poza tym, sami również określamy, w jaki sposób chcemy promować produkty Avon, tak aby móc zdobywać jak największą ilość klientów. Nikt nam nic nie narzuca, nie mamy minimalnej sprzedaży, którą musimy osiągnąć. To wszystko sprawia, że takie działania stają się znacznie łatwiejsze, bo wszystko ustalamy pod siebie, tak aby to nam było jak najwygodniej. Jeśli uważamy, że jakiś sposób pomoże nam przyciągnąć klientów, to możemy to zrobić i nikomu nie musimy się tłumaczyć. Im więcej klientów, tym więcej zamówień, a to oznacza tym większą kwotę wpadającą do naszej kieszeni. Dlatego też, tak wielu chwali sobie współpracę z Avon, gdzie z jednej strony pracujemy tak, jak na swoim biznesie, a z drugiej dostarczeniem produktów zajmują się inni, więc my niczym nie musimy się martwić.

Czy są jakieś minusy?

Można się zastanawiać, czy w takim razie są jakieś minusy współpracy z Avon. Tak naprawdę chyba takich nie ma. Rejestrujemy się za darmo, nikt nam nic nie narzuca, mamy możliwość pracować jak chcemy, a dodatkowo jeszcze zyskujemy nie tylko na zamówieniach, ale sami mamy możliwość korzystać z tanich, a dobrych kosmetyków. Jeśli będziemy chcieli zrezygnować, to również nie będzie się to wiązało z żadnymi kosztami, po prostu przestajemy składać zamówienia. To jest idealny sposób na połączenie chęci prowadzenia własnego biznesu, z brakiem konieczności pamiętania o wszystkich opłatach, jakie mają przedsiębiorcy, bo tym wszystkim zajmuje się Avon. Oczywiście za minus można uznać fakt, że jeśli nie będziemy mieli zamówień, to nie będziemy zarabiać, jednak prawda jest taka, że to od nas zależy, jak to będzie wyglądało. Jeśli na początku poświęcimy trochę czasu na zbudowanie mocnej i sporej siatki klientów, to nie będziemy musieli się martwić możliwością, że kiedyś tych zamówień zabraknie. Nic takiego nie będzie miało miejsca.

Z pewnością prowadzenie własnego biznesu nie jest prostą sprawą, ale możliwość samodzielnego decydowania o swojej pracy, może być już kusząca. Jak się okazuje, Avon pozwala nam na połączenie tych dwóch kwestii, dzięki czemu możemy zarabiać w bezpieczny sposób będąc pod ich skrzydłami i jednocześnie czuć się tak, jakbyśmy prowadzili własny biznes, w którym o wszystkim decydujemy my sami.