fbpx

Początek roku to zwykle fantastyczna pora na pokazanie wszelkich nowości kosmetycznych. W Avon co katalog można znaleźć produkty nowe, które zapowiadane są już dużo wcześniej. Od początku roku AVON wprowadził na rynek kilka fantastycznych produktów, które od samego początku stały się bestselerem.

Perfumy AVON

Nowe zapachy zawsze przyjmowane są przez klientów z dużym entuzjazmem. Nie inaczej było w przypadku tegorocznych propozycji, które doskonale przypadły do gustu paniom i panom. Warto wyróżnić tutaj zapach dla kobiet TRUTH, z kultowej kolekcji EVE, czy męski REAL, który od razu podbił serca panów. Z nowości oczywiście należy zwrócić też uwagę na zapachy SECRET, Incandessence FLAME, czy mgiełki do ciała ENCANTO Oczywiście nowości w AVON nie kończą się na zapachach. Marka proponuje mnóstwo innych kosmetyków, które znakomicie sprawdzają się na wszelkie okazje.

AVON dla Pań

Oferta marki w dużej mierze skierowana jest do kobiet. Wybór produktów jest bardzo duży, a to daje gwarancję znalezienia kosmetyku, który w 100% będzie dopasowany do wymagań. Bogata oferta kosmetyków do makijażu cały czas jest powiększana i w najnowszym katalogu warto zwrócić uwagę na wyjątkową paletkę cieni do powiek 8 w 1. Niewielkie kompaktowe opakowanie z pewnością zmieści się do każdej damskiej torebki. Jeżeli piszemy już o oczach, to w asortymencie pojawiły się także niezwykłe rzęsy magnetyczne, które znakomicie sprawdzą się na co dzień, jak i na specjalne wyjścia.

AVON dla Panów

Część oferty skierowana jest także dla mężczyzn. Nowości w AVON pojawiły się również dla nich. Warto tutaj zwrócić uwagę na zestaw trzech chłodzących kosmetyków z mentolem i ekstraktem z imbiru. Produkty przeznaczone są do codziennej pielęgnacji, pod prysznic i do golenia. Przyjemne chłodzenie zapewni panom relaks i komfort podczas codziennych rytuałów.

Jakie jeszcze nowości proponuje firma?

Od początku roku marka zaproponowała swoim klientom sporą dawkę nowości kosmetycznych. Oprócz tych, o których mowa na początku artykułu, warto zwrócić uwagę m.in na pachnące płyny do kąpieli takie jak Goodnight Sweetheart, czy truskawki z bitą śmietaną, które znakomicie sprawdzą się po ciężkim dniu. Oprócz nich w nowościach mamy także nowe żele pod prysznic, maseczki, czy balsamy do ciała.