Firma Avon prezentuje Eve Duet, pierwszy duet zapachów, które można ze sobą łączyć lub stosować osobno. Wyjątkowe nuty powstały w pełnej harmonii, dzięki czemu idealnie ze sobą współgrają. Podkreśl swoją osobowość, wyraź radość i subtelność, używając złotego Radosnego zapachu lub zaakcentuj swoją zmysłowość i tajemniczość, stosując fioletowy Zmysłowy. Dzięki oryginalnemu połączeniu Eve Duet możesz wyrazić w danej chwili jak się czujesz stosując konkretny flakon, w którym zamknięte są fantazyjne zapachy. Połącz obydwa aromaty i uzyskaj swoją własną, idealnie pasującą do Ciebie kompozycję, niech będzie taka jak chcesz.

Radość i zmysłowość w jednym opakowaniu

eve duet avon

eve duet zapach

Avon Eve Duet Radosny (złoty) to niezwykle aromatyczna kompozycja owocowo kwiatowa. Tutaj niezwykły aromat klementynki miesza się z oryginalnym zapachem kwiatu jabłoni i czarnej porzeczki. Gdy do głosu dochodzi serce, poczujesz finezyjne połączenie, w którym dominuje jaśmin i lilia wodna. Na samym końcu delikatna żywica i mocne piżmo otulą Cię swoim niezwykłym aromatem, a jasne drewno doda całej kompozycji niezwykłego charakteru. Radosny Eve Duet pozwoli Ci na nowo odkryć w sobie swoją kobiecość i seksapil.

Avon Eve Duet Zmysłowy (fioletowy) to nietypowe połączenie aromatów. W pierwszym momencie poczujesz niezwykły zapach różowego pieprzu i bergamotki, a po chwili dojdzie do głowy dzika śliwka . Kolejne iskierki ciepła w Twoim sercu wywoła niezwykła lilia wodna i nocny jaśmin, a w finale zaskoczy Cię wyrazista nuta piżma pralinowego i paczuli. Całą mieszankę ociepla drewno kakaowca, które wprowadza elegancje i harmonię do całej kompozycji.

Perfum dopasowany do Ciebie

Avon Eve Duet ma różne oblicza tak jak Ty. Wyraź siebie radosnym złotem i pokaż swoje łagodne oblicze, a innego dnia przemień się w zmysłową uwodzicielkę stosując delikatny i zmysłowy fiolet. Połącz to z balsamem do ciała Avon Eve Duet Radiant (złoty) lub Sensual (fiolet) i zachowaj aromat na dłużej. Poczuj się kobieco i pięknie każdego dnia. Podkreśl swój charakter, pokaż co drzemie w Twoim sercu, bądź piękna, bądź seksowna i kobieca.

Chcesz zostać konsultantką Avon zupełnie za darmo? Poznaj szczegóły i zarejestruj się bez zobowiązań na https://test17538.futurehost.pl/ – Odbierz także pakiet darmowych katalogów 🙂