fbpx

Firma Avon dba o swoje Konsultantki i Ambasadorki. Jeżeli dołączysz do tego grona, możesz mieć pewność, że nie zostaniesz pozostawiona sama sobie. Doceniając Twoją pracę Avon proponuje Ci nowe fantastyczne rozwiązania, które nie tylko ułatwią pracę, ale także zapewnią korzyści.

Rabat na dłużej

Już od 3 kampanii rabat który wypracujesz przejdzie na kolejną kampanię. Nie będziesz musiała czekać z zamówieniem, a swoich klientów obsłużysz szybciej niż do tej pory. Przykładowo: z rabatu, który wypracowałaś w kampanii numer 3 możesz też korzystać w trakcie trwania kampanii 4. Oczywiście, jeżeli podczas trwania kampanii zdobędziesz wyższy próg rabatowy, to możesz z niego korzystać.

DEMO, czyli nowości w niższej cenie

Ta oferta przeznaczona jest dla Ambasadorek, które w poprzedniej kampanii uzyskały sprzedaż na poziomie minimum 600zł. Jeżeli udało Ci się przekroczyć ten próg , to możesz dodatkowo zamówić wybrane nowości z dodatkowym rabatem 15%. Warto więc starać się i poświęcić troszkę więcej czasu na znalezienie klientek. Z pewnością będzie to z korzyścią dla Ciebie.

Pakiet klienta

Teraz z łatwością możesz zachęcić swoich klientów do składania kolejnych zamówień zdobywając korzystne pakiety. Zapewne pomogą Ci one w pozyskiwaniu większej ilości zamówień. Możesz zyskać katalog kolejnej kampanii, 3 próbki kosmetyków, czy torebkę z logo Avon. Tylko od Ciebie zależy ile pakietów będziesz mogła zamówić. Im większe zrobisz zamówienie, tym więcej pakietów będzie Ci przysługiwało. Przykładowo: przy zamówieniu na kwotę 600zł, możesz zamówić nawet 5 pakietów. Z tego programu będziesz mogła skorzystać już w kampanii 4, na podstawie sprzedaży z kampanii 3.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz w kampanii 3 w Strefie Konsultantki Ambasadorki. Z pewnością to wszystko przyczyni się do wzrostu zamówień, a co za tym idzie do większych zamówień.