fbpx

Jeżeli poszukujesz dodatkowego zajęcia, a nie możesz pozwolić sobie na pełnoetatowe zajęcie, to firma Avon ma dla Ciebie doskonałą propozycję. Dołącz do grona Ambasadorek i ciesz się fantastycznym zajęciem, które możesz wykonywać zawsze, kiedy masz wolną chwilę. Zarejestruj się na stronie i zarabiaj.

Konsultantka, czy Ambasadorka

Zapewne zastanawiasz się jaka jest różnica, oraz która opcja da Ci więcej możliwości. Odpowiadając na Twoje wątpliwości, różnicy praktycznie nie nie ma, oczywiście poza nazwą. Konsultanta i Ambasadorka to ta sama osoba. Niezależnie od tego, czy przystąpiłaś do Avon już jakiś czas temu, czy właśnie teraz zastanawiasz się nad dołączeniem do drużyny Avon, od lutego 2019 będziesz nazywana Ambasadorką marki.

Co zyskujesz?

Praca Ambasadorki opiera się głównie na zbieraniu zamówień z aktualnego katalogu i wysłaniu ich za pomocą specjalnego formularza, który można znaleźć w strefie Ambasadorki. To zajęcie może być traktowane jako dodatkowe, lub jeżeli masz więcej czasu jako praca na pełen etat. Im większe zamówienie uzbierasz, tym więcej pieniędzy trafi do Twojego portfela. W szybkim czasie możesz zyskać niezależność finansową, możesz awansować, zostać liderem i budować swoją własną grupę.

Dlaczego Avon?

Przede wszystkim dlatego, że w Avon nic nie musisz. Tylko od Ciebie zależy ile czasu pracujesz. Twoje zarobki uzależnione są od zaangażowania. Jeżeli w danej kampanii nie uzbierasz zamówień, to po prostu nic nie zarobisz. Avon nie nakłada na swoje Konsultantki Ambasadorki żadnych kar, ani żadnych obowiązków.