Pytania: “Ile zarabia konsultantka AVON?” lub “Czy to się opłaca?” pojawiają się bardzo często. Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ dochód ze współpracy z firmą AVON w dużej mierze zależy od poświęcenia i wkładu czasu. Ludzie niechętnie rozmawiają o zarobkach dlatego postanowiliśmy przybliżyć wam ile może zarobić konsultantka rozpoczynająca swoją przygodę z AVON.

Symulacja dochodów

Statystycznie konsultantki AVON posiadają 10 stałych klientów – rodzinę, znajomych, współpracowników. Jedno średnie zamówienie waha się na poziomie 70-75 zł, więc przy 10 typowych zamówieniach rabat na poziomie 30% wypracuje 210-225 zł. Może się wydawać, że jest to niewiele, lecz należy pamiętać, że jest to zarobek przy minimalnym wysiłku, który łatwo może być zwielokrotniony. Wystarczy jedynie, że 4 Twoich klientów zabierze katalog i pokaże ko znajomym i rodzinie, a ilość zamówień może zwiększyć się nawet 3-krotnie tym samym zwiększając Twój dochód oraz próg rabatowy.

Od tego momentu może zadziałać efekt lawinowy i kolejne zainteresowane osoby zgłoszą się do Ciebie, więc jak widać możliwości zarobku są wręcz nieskończone, ograniczone jedynie ilością własnej pracy i pomysłowości. Najbardziej doświadczeni członkowie zarabiają nawet kilka tysięcy złotych przy minimalnym wysiłku. Możesz być własnym szefem/szefową, regulować czas pracy do własnych potrzeb lub po prostu wykorzystać współpracę z AVON jako dodatkowe źródło zarobku oprócz pracy na etat.