Klub VIP został stworzony z myślą o doświadczonych liderach AVON, którzy osiągnęli rangę Menedżera. AVON stawia na pasję i zaangażowanie swoich współpracowników, dlatego w nowej edycji dołączenie do klubu jest jeszcze łatwiejsze. Aktualna edycja i zawarte w niej bonusy wypełnią Cię energią do działania i pomogą Ci osiągnąć nowe cele i zrealizować wytyczone wcześniej plany. O najnowszej edycji Klubu VIP możesz przeczytać w naszym artykule klub VIP 2023

Klub liderów AVON

Klub VIP to nie tylko zabawa i nagrody, ale przede wszystkim rozwój. Jako klubowicz otrzymujesz unikalną szansę na poznanie nowych osób, zdobycie niezwykłych bonusów i wzięcie udziału w programach, które normalnie nie są dostępne.

Zabawa

Świętuj swoje sukcesy z innymi członkami klubu VIP na specjalnych spotkaniach. Poznawaj nowych, zmotywowanych ludzi za każdym razem, dziel się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi – stań się prawdziwą liderką. Jako VIP możesz ścigać się z innymi w kwartalnych rankingach VIP gdzie dla najlepszych czekają nadzwyczajne zestawy nagród.

Rozwój

Klub VIP oferuje dostęp do zasobów pozytywnej energii i motywacji, tutaj osoby należące do klubu z przyjemnością dzielą się swoimi doświadczeniami z nowymi członkami. Ponadto Klub VIP jest źródłem niezastąpionej wiedzy, którą możesz wykorzystać do ciągłego ulepszania swojego biznesu, a materiały które możesz zdobyć będą nieocenionym wsparciem w codziennej pracy. Za każdym razem, gdy awansujesz na wyższy poziom otrzymasz bonus pieniężny, a jeśli uda Ci się utrzymać poziom przez 3 z 4 kompanii to otrzymasz dodatkową premię.

Nagrody

Klub VIP nagradza wytrwałą pracę i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Oprócz kwartalnych rankingów VIP  do wygrania wycieczki europejskie i poza europejskie. Czekają na Ciebie fantastyczne wyjazdy z najlepszymi liderami w kraju.

Jeśli chcesz brać udział w rankingu VIP  to najważniejsze dla Ciebie jest postęp Twojego zespołu w sprzedaży w porównaniu do roku poprzedniego, dodatkowo ważny jest Avon nagradza i ilość kk na poziomie co najmniej złotym w Twojej grupie również w porównaniu do roku poprzedniego. Każdy z tych \czynników jest tak samo ważny i może zdecydować czy zostaniesz wyróżniona na scenie podczas konferencji AVON. Jeśli jesteś zmotywowana i wierzysz w swój zespół to nie czekaj i sprawdź regulamin Klubu VIP w strefie lidera.