fbpx

W tym roku firma Avon po raz kolejny przygotowała fantastyczny program, w którym mogą wziąć udział wszyscy Liderzy. Nagrodzonych zostanie tym razem 50 najlepszych osób. Klub VIP przewiduje nagrody pieniężne lub vouchery na wakacje, dla tych, którzy w czasie trwania programu osiągnęli najwięcej. W każdej chwili można dołączyć do programu i zyskać fantastyczne nagrody. Sprawdź tegoroczny program VIP, jest o co walczyć.

Zasady programu VIP 2020

Firma Avon w tegorocznej edycji klubu VIP bierze pod uwagę dwa czynniki. Są to:
– punkty za mianowanie i rozwój Nowych Liderów z G1 w kampaniach 3-17/2020 (waga 50%)
– wartościowy przyrost sprzedaży G1 -3 vs poprzedni rok (waga 50%)
Oznacza to, że aby znaleźć się wysoko na liście najlepszych należy mieć nie tylko wysoką sprzedaż, ale także postawić trzeba na rozwój nowych liderów.
Warunkiem odebrania nagrody jest:
– znalezienie się na pozycji od 1 do 50 w rankingu Klubu VIP 2020
– przyrost sprzedaży vs poprzedni rok
– poziom min. M1 6 x w czasie Konkursu w tym na zakończenie kampanii 17/2020
– Uregulowane wymagalne płatności własne Lidera na zakończenie kampanii 17/2020

Nagrody VIP 2020

Dla swoich najlepszych Liderów firma Avon przygotowała bardzo wartościowe nagrody. Z pewnością wynagrodzą one zaangażowanie i pracę włożoną w rozwój swojego zespołu. Wynagrodzenie można odebrać w postaci vouchera na wakacje, wyjazdu VIP, lub oczywiście w postaci nagrody pieniężnej.

Tabela nagród w programie VIP 2020

Z pewnością największe wrażenie robi nagroda za zajęcie 1 miejsca. 100.000 zł można odebrać w gotówce lub w postaci vouchera na wakacje, który można wykorzystać w jednym z biur podróży. Kolejne miejsca, to także wysokie nagrody. Do miejsca piątego wygrywa jedna osoba, natomiast dalej Avon nagradza już po kilka osób. Od 6-10 miejsca można zdobyć 20.000 zł w postaci wyjazdu lub pieniędzy. Miejsce 11-20 to niemała kwota 15.000 zł. Ostatnie miejsca od 21-50 to wygrana w wysokości 10.000 zł. Tak więc jak widać warto zawalczyć o wysokie pozycje na liście VIP.

Dla kogo Klub VIP 2020

Program przeznaczony jest dla wszystkich zaangażowanych Liderów. Jeżeli do tej pory brakowało Ci motywacji, to z najnowszym programem z pewnością jest będzie ona zdecydowanie większa. Stawiaj na siebie i swój zespół, bo jest o co walczyć. Pomóż rozwinąć się swoim liderom, którzy dopiero dołączyli do Avon. Działajcie wspólnie, opracujcie strategie, wspieraj swoją kadrę. Ciężka praca przyniesie rezultaty w postaci wysokiego miejsca na liście VIP. Pełen regulamin programu dostępny jest do pobrania w klubie Avon.