Avon zmienił się dla Was na lepsze. Ambasadorzy Avon mają teraz dostęp do prestiżowego klubu Avon, który kryje mnóstwo fantastycznych porad oraz dużo ważnych informacji i ciekawe oferty promocyjne. Klub Avon to także proste zamawianie towaru on-line. Zapraszamy na krótki przewodnik.

Logowanie do klubu AVON

W pierwszym kroku wejdź na główną stronę marki AVON. Następnie u góry, po prawej stronie, znajdziesz różowy napis Logowanie dla Konsultantki – KLUB AVON. Wystarczy, że w niego klikniesz, a od razu nastąpi przekierowanie na stronę logowania. W odpowiednich rubrykach podaj swój numer personalny lub e-mail, oraz hasło, które dotarło w wiadomości SMS.

Po logowaniu w klubie AVON widzisz główny panel w którym masz najważniejsze informacje o Twoim poziomie w Avon nagradza, znajdziesz elektroniczną wersję katalogów, a także w menu poczytasz o najważniejszych dla Ciebie ofertach i promocjach. Jeśli natomiast jesteś liderem to także znajdziesz tutaj odnośnik to biura lidera oraz wszelkie info na temat obowiązujących programów.

W tym miejscu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje i odnośniki. Z tej strony przechodzisz do wszystkich innych podstron. Dobrze poznaj klub Avon, bo tym panelem posługujesz się podczas swojej pracy. To taka Twoja prawa ręka, więc ważne aby wykorzystać jej mozliwości w 100%.

Odkryj klub Avon

W rozwijanym menu u góry, po lewej stronie (ikonka trzech kreseczek) znajdziesz dodatkowe informacje o swoim koncie. Wystarczy kliknąć, a wszystkie kategorie pokażą się i będzie można przejść na interesującą nas sekcję. To taki moduł zarządzania w klubie Avon, który jest niezbędny każdemu Ambasadorowi marki. Z poziomu menu sterujesz swoim kontem, które jest Ci niezbędne, aby składać zamówienia i poznawać świat kosmetyków Avon.

Klikając w menu rozwinie się cała paleta możliwości. Automatycznie przeniesiesz się na stronę, gdzie możesz dalej zarządzać swoim kontem. Zdecyduj, co chcesz zobaczyć . Wybierz interesujące Cię informacje, a strona przekieruje Cię w odpowiednie miejsce. To tutaj znajdziesz wszystkie niezbędne ciekawostki produktowe. Jeżeli chcesz poznać specyfikację techniczną jakiegoś kosmetyku, to właśnie tutaj ją znajdziesz.

Wchodząc w odpowiednią sekcję, możesz przeczytać o interesujących Cię kosmetykach, oraz dowiesz się najważniejszych informacji o danym produkcie. W przypadku perfum poznasz nuty zapachowe, oraz przeczytasz charakterystykę danego zapachu. Z tego miejsca możesz także dodać produkt do swojego zamówienia. Jako Ambasador Avon masz dostęp także do ofert, których zwykły klient nie może zobaczyć. Wybierz dla siebie fantastyczne produkty z logiem marki Avon, zamów potrzebne broszurki, katalogi i produkty po obniżonych cenach.

Zamówienie i zwrot

W tym miejscu możesz przejrzeć historię swoim zamówień, a także zwrotów (jeżeli takie były robione). Sprawdzisz aktualną kwotę do zapłaty, status oraz sposób dostarczenia swojego zamówienia. Masz wgląd do wszystkich niezbędnych informacji związanych z obsługą zamówień i zwrotów. Z tego miejsca masz także możliwość złożenia nowego zamówienia. Jeżeli cokolwiek w zamówieniu budzi Twoje wątpliwości zerknij w sekcję „zamówienie i zwrot„, z pewnością znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania.

Oferty specjalne

W tej sekcji dowiesz się o wszelkich promocjach i ofertach przeznaczonych dla Ambasadorów Avon. Poznasz szczegóły związane z zamówieniem promocyjnych produktów, poczytasz o dodatkowych benefitach, czy dowiesz się co należy zrobić, by otrzymać produkt w obniżonej cenie. To miejsce, które powinno się często odwiedzać, by nie przegapić żadnych ważnych informacji oraz ofert specjalnych. Oferty specjalne są przeznaczone tylko dla Ambasadorów marki Avon i zmieniają się w zależności od trwającej kampanii. Pamiętaj więc, aby co 3 tygodnie zajrzeć do tej sekcji.

Dane finansowe

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje związane z płatnościami i fakturami. Podane jest tutaj saldo Twojego konta. Sprawdzisz też jakie faktury masz aktualnie do opłacenia, dowiesz się wszystkiego co ma związek z opłatami za zamówienia. W tym miejscu możesz także bezpiecznie zapłacić on-line, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swoich płatności, koniecznie tutaj zajrzyj.

Moje konto

To miejsce gdzie znajdziesz sporo informacji o zarządzanym przez siebie koncie. Znajdziesz tu wszystko co najważniejsze. Przechodząc w poszczególne sekcje dowiesz się m.in kto jest Twoim liderem, wybierzesz sposób komunikacji z firmą Avon, czy zmienisz swoje dane kontaktowe. Również możesz tutaj zmienić adres dostawy, oraz podać adres korespondencyjny. Przed wykonaniem pierwszego zamówienia zerknij do tutaj i upewnij się, że wszystko jest zgodne ze stanem faktycznym, aby zamówienie bez problemu do Ciebie dotarło.

Avon Connect

Bardzo przydatne miejsce na każdym etapie współpracy z Avon. Zaglądaj tu często, aby poznać techniki sprzedaży, czy dowiedzieć się o najnowszych trendach w makijażu i modzie. Avon dba o swoich Ambasadorów, dlatego seria szkoleń dostępna jest dla każdego. Wiemy, że aby rozwinąć skrzydła w Avon potrzeba dużo motywacji i sporo wiedzy. Właśnie to znajdziesz w zakładce szkolenia.