AVON oferuje swoim konsultantkom dostęp do wyjątkowych promocji, które jednocześnie mogą stać się dla Ciebie niepowtarzalną okazją do zarobku. Jako konsultantka AVON możesz skorzystać z ofert dostępnych w katalogu Focus i Netto, w których znajdziesz atrakcyjne promocje przeznaczone jedynie dla zarejestrowanych konsultantek. Katalog focus możesz zamówić po zalogowaniu się do strefy konsultantki na stronie domowej AVON.

Katalog Netto

Katalog Netto to zbiór produktów AVON z niezwykle obniżoną ceną. Możemy tu znaleźć obniżki nawet o 80% normalnej ceny. Jest to nadzwyczajna okazja dla nowych konsultantek, które nie posiadają jeszcze wysokich rabatów. Nie należy zwlekać z zakupami, bo wszystkie produkty są dostępne do wyczerpania zapasów. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że ceny przedstawione w katalogu Netto zawierają podatek VAT i są ostateczne, co oznacza, że nie podlegają dalszym rabatom. Ponadto produkty nie podlegają standardowym Zasadom Gwarancji AVON o czym warto pamiętać.

Katalog Focus

W katalogu Focus znajdziesz specjalnie przygotowane oferty od firmy AVON dla swoich konsultantek. Przedstawione są nie tylko aktualne programy dla konsultantek, ale również kody próbek, zestawy i jeszcze niedostępne nowości. Kupując produkty w zestawie otrzymujemy dodatkowe, wysokie rabaty lub inne bonusowe gadżety. Ponadto katalog AVON Focus zawsze prezentuje aktualne i przyszłe programy punktowe dla konsultantek AVON. Punkty zazwyczaj zdobywa się przez kilka kampanii i można dzięki nim zdobyć wyjątkowe nagrody. Wspomniane wcześniej nowości katalogowe to nic innego jak produkty, które będą dostępne dopiero w kolejnych katalogach, ale konsultantki już mogą je zamówić i przetestować. Bardziej doświadczone osoby z pewnością zainteresują nadzwyczajne promocje na często kupowane produkty, które cieszą się dużą popularnością. Najważniejsze zarówno dla nowych jak i wytrawnych konsultantek jest spis wszystkich dostępnych próbek zapachów i kosmetyków. Na ostatnich stronach katalogu Focus znajdziemy kody na torby zakupowe oraz narzędzia wspomagające sprzedaż takie jak wzorniki lakierów czy etui na próbki.