AVON to znana i ceniona przez miliony Polek marka, którą rekomendują aktorki i gwiazdy polskiego show-biznesu. Jeśli jeszcze o tym nie wiesz, każda z nas może podjąć współpracę z AVON – na początku w roli konsultantki, a po jednej kampanii z pozycji lidera. Jako lider będziesz pracować z ludźmi z Twojego środowiska i poznawać nowych, budując zespół, a z drugiej strony jako konsultant możesz być tą osobą, która będzie zamawiała kosmetyki i markowe produkty.

Warto zacząć od początku, czyli kim jest konsultant?

W dużym skrócie konsultant AVON to ktoś, kto chce swobodnie decydować o czasie pracy. Do tej świetnie nadają się osoby ze smykałką przedsiębiorcy, które lubią rozmawiać z ludźmi. To rozwiązanie dla osób kreatywnych, które chcą rozwijać swoje pasje… Praca konsultanta daje dużo możliwości – uczy twórczego rozwijania umiejętności, kształtuje cechy charakteru. Będąc konsultantem, masz szansę zmienić swoje życie na lepsze!

Jak zacząć karierę?

Rejestrując się do AVON przez formularz dostępny na stronie internetowej masz szansę zacząć karierę konsultantki w AVON, zaś po pierwszej kampanii w tej roli możesz „przeskoczyć” na szczebel lidera. Za każdym razem możesz liczyć na opiekę i wsparcie ze strony innych pracujących w AVON osób, a dodatkowo otrzymasz całkowicie za darmo pakiet katalogów i materiałów sprzedażowych oraz dostęp do programów motywujących. Konsultant AVON po rejestracji ma swobodny dostęp do szerokiej oferty markowych zapachów, kosmetyków, pielęgnacji, ubrań i akcesoriów wysokiej jakości. Współpracując z AVON, to Ty decydujesz, jaka forma pracy najbardziej Tobie odpowiada – możesz pracować o dowolnych godzinach i poświęcać na tę działalność dokładnie tyle czasu, ile zechcesz.

Na jakie korzyści możesz liczyć?

Jako konsultant AVON nie tylko masz szansę rozwinąć swoje umiejętności, ale możesz też liczyć na mnóstwo korzyści materialnych – rabat do 40% pozwoli Ci efektywnie zarobić na każdym zamówieniu. Pamiętaj, że dużo zależy od Ciebie – samodzielnie decydujesz o tym, jaką wysokość osiągną Twoje zarobki w konkretnej kampanii, zbierając zamówienia i nawiązując relacje. W efekcie masz niepowtarzalną okazję wyrobić naprawdę niezłe miesięczne zarobki rzędu kilkuset złotych, ale przede wszystkim zyskasz bezcenne znajomości oraz niepowtarzalną okazję do uczestniczenia w kreowaniu marki i testowaniu nowości AVON.