fbpx

Szukasz dodatkowego zajęcia lub chciałabyś dorobić do domowego budżetu? A może po prostu lubisz kosmetyki i interesują Cię nowe trendy z zakresu moda i uroda. Dołącz do grona konsultantek Avon i zyskaj dodatkowe profity, które dostępne są tylko dla zarejestrowanych osób. Poznaj fantastycznych ludzi, realizuj się i sama sobie bądź szefem. Poniżej przedstawiamy Ci kolejne kroki, które pomogą Ci zostać konsultantką Avon.

Pierwsze kroki

Jeżeli już podjęłaś decyzję, żeby zostać konsultantką Avon, zacznij od wypełniania specjalnego formularza rejestracyjnego. Zajmie Ci to tylko chwilę. Wszystkie podane przez Ciebie dane muszą być prawdziwe, tylko to pozwali na pozytywną weryfikację. Wymagane informacje to imię i nazwisko, dokładny adres, numer pesel, adres e-mail oraz numer telefonu. Proces weryfikacji powinien potrwać około 15  minut. Czasami może się to jednak przedłużyć do kilku godzin np. jeżeli zarejestrujesz się w weekend, wieczorem czy w nocy. Po wysłaniu formularza rejestracyjnego, na podany e-mail otrzymasz wiadomość z przydatnymi informacjami. Przeczytaj go dokładnie, znajdziesz tam odpowiedź na większość swoich pytań.

Numer personalny i hasło

Po pozytywnej weryfikacji Avon prześle na Twój e-mail specjalny identyfikator, czyli numer personalny. Następnie otrzymasz także wiadomość SMS z hasłem. Jeżeli którykolwiek z komunikatów do Ciebie nie dotrze, odezwij się do nas. Te dane są niezbędne, żeby przejść przez proces rejestracji i logowania. Czasami zdarza się, że e-mail wpada do spamu, więc warto także tam zerknąć. Obydwa numery są Ci potrzebne do pierwszego logowania na platformie dla konsultantek Avon.

Pierwsze logowanie do strefy konsultantki

Wiadomość z numerem personalnym będzie zawierała także specjalny link do pierwszego logowania w strefie konsultantki. Wystarczy, że go klikniesz, a automatycznie zostaniesz przekierowana na stronę logowania. Ważne jest, żeby zrobić to z komputera. Niestety tego procesu nie można przejść, korzystając z urządzeń mobilnych typu tablet czy telefon. Wpisujesz teraz otrzymane wcześniej dane. System poprosi Cię o zmianę hasła na nowe. Wybierz takie, które będzie kombinacją liczb i liter, znacznie utrudni to niepowołanym osobom dostęp do Twojego konta. Jeżeli przejdziesz przez proces pierwszego logowania i zmiany hasła możesz już złożyć swoje pierwsze zamówienie. Powodzenia!